2726
عنوان

از توفع های بیجای خانواده شوهر کلافه شدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 156 پست
فکر نکنم مشکلشون پول من رو میدی شکم اونا باشه مشکلش ابنه که خانواده همسر فکر نمیکنن اینها اول راهن و ...

میدونم عزیزم

خانواده همسر من هم همینن

دستشون به دهنشون میرسه ولخرجی هایی میکنن بیا و ببین

بعد میان از ما پول میگیرن😒

زمانی که من شاغل بودم عین یه حساب قرض الحسنه بودیم براشون شوهرمم خیالش راحت بود چون رو حقوق من حساب میکرد

از وقتی خانه دار شدم تلاش شوهرم تو کارش بیشتر شده و حواسش هست که به این راحتی ها پول به کسی نده

منم اعصابم آرومتره😊

عزیزم اشتباه کردی... حیف...

آره دیگ زورمم بهش نمیرسه.دخترخاله هام بامن ازدواج کردن الان طلاهاشونوچندبرابرکردن اونوقت من 😤

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میدونم عزیزم خانواده همسر من هم همینن دستشون به دهنشون میرسه ولخرجی هایی میکنن بیا و ببین بعد میا ...

دقیقا شوهر منم از وقتی سرکار میرم و حقوقمون بیشتر شده و پس انداز داریم اینطوری شده

وای شوهر منم میخواست طلاهامو بفروشه خوب شد نکردم.

آره خوب کاری کردی نفرختی اگ میفروختی دست وبالش بازترمیشه دیگ لارج بازیش براخونوادش بیش ازحدمیشه😑😩

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
بچه هم دارین؟؟شما هم خرج کن 

ن بابابچه دارم نمیشیم خرج اینم هست دوادکترآمپول.نگم برات خواهر

دقیقا شوهر منم از وقتی سرکار میرم و حقوقمون بیشتر شده و پس انداز داریم اینطوری شده

اون موقع که شاغل بودم میدیدم دارم کار میکنم واسه رفاه خانواده اش سر همین خیلی عصبی شده بودم

به قول شما من خرید و بریز و بپاش نمیکردم که پس انداز بشه واسمون

از اون ور اونا خریدها و مسافرت و گشت و گذارشون سرجاش بود پولی هم میخواستن از شوهر من میگرفتن

وای وای میفهممت

با خودم عهد کردم اگه روزی برم سرکار دیگه پولی به شوهرم ندم😁

شوهرم هروقت پول قرض میخادفوری میزنگه ب داداشم ازمامانش وخواهرشم قرض میکنه ولی بهشون ازسودبانکی هم بی ...

آخی خیلی سخته!

باهاش منطقی حرف بزن، بگو گوشی 4 تومنی مهم تره یا خرید ماشین، سعی کن یه ماشین ارزون بخرین. 

ایشالله که درست میشه!

2706