1648
1605
عنوان

برم قیمه باربزارم؟

506 بازدید | 27 پست

ازدیشب نخوابیدم خوابم نبرد کلی ظرف کثیفم توسینک هست هوس قیمه ام کردم الان قیمه باربزارم واسه ناهارخوبه؟یازوده؟

مردانه صفت دور جهان گردیدم نامردم اگرمرد درعالم دیدم یک رنگ ترازتخم ندیدم چیزی آن هم که شکستم دورنگش دیدم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
8
تروخدا بخاب ک فردا اذیت میشی . حالا ظهر با زود پز بزار

آخه خوابم نمیاد

مردانه صفت دور جهان گردیدم نامردم اگرمرد درعالم دیدم یک رنگ ترازتخم ندیدم چیزی آن هم که شکستم دورنگش دیدم

خدایی چجوری طاقت میارید ظرف کثیف تو سینک باشه برید تو رختخواب🙄

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر ب وقت سومین سالگرد عقد❤                                               ز تمام بودنی ها تو فقط از آن من باش🤩                                که به غیر با تو بودن دلم آرزو ندارد ❤
نه توروخدا نکن بقیه رو هم بیدار میکنی مامان من شاغل بود ازکله سحر شق شوق میکرد نمیذاشت بخابیم

منم قبلا شاغل بودم همیشه این موقع ناهار درست می کردم

1523
خدایی چجوری طاقت میارید ظرف کثیف تو سینک باشه برید تو رختخواب🙄

اومدم دخترمو بخوابونم دیگه حال نداشتم ازجام پاشم شوهرمم اومدمحکم بغلم کرد تو تخت گیر کردم

[QUOTE=120627874]الان ظرف بشوره؟همسایه ها گناه دارن نکنید (ما یه همسایه اینجوری داریم

ظرف می شوره یاتمرین شیپورمی کنه؟مگه چقدرصداداره؟

صدا تقو توق ظرفاش همش رو مخمه صدا قابلمه هاشو که دیگه نگم 😢

توام بامشت بزن به دیوار 😉😉😉

1639