2410
2553
عنوان

ساده یا هفت خط؟

842 بازدید | 19 پست

سلام.خانم ها از مردهای  ساده و خجالتی و دست و پا چلفتی بیشتر خوششون میاد یا مردای هفت خط و زرنگ ؟درضمن من آقا هستم ولی عضو نیستم با کاربری خواهرم اومدم سوال بپرسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مرد باشخصیت 

راستگو

روراست

واقعا پشت خانومش باشه

بچه ننه نباشه (چشمش به دهن ننش نباشه)

درهرشرایط پشت خانومش باشه

خانومشو تشویق کنه که به هدفش برسه نه اینکه هزارویک نقشه بکشه ک منصرفش کنه

بذاره خانومش به علایقش برسه 

کمکش کنه تو رسیدن به چیزایی ک دوست داره

2714

من خودم يه دختر به شدت ٧ خطم از خيلي از مردها هم مردتر و محكمترم.به همين دليل دنبال مردي ميگشتم كه از خودم مردتر باشه از هر لحاظ

مرام و معرفت و وفا و صداقت و جنم داشته باشه و سختي كشيده باشه كه بتونه تو روزاي سخت خودشو نبازه.

به اولين مردي كه اين صفات رو داشت و مهربون و مسئوليت پذير هم بود بله گفتم،

٣/٥ ساله نامزديم و به زودي عروسي ان شاء الله

دخترايي كه مرد پخمه دوست دارن ميخوان سواري بگيرن

کل تاپیک هات فقط یه مرد نوشته 

😂پروفایل ت تغییر بده 

مثل خودت باشه، خوبه 

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند

من از مردا ساده و پاک نه دست و پا چلفتی مردی ک زرنگ باشه و گول نخوره ولی اهل دغل بازی و درغگو نباشه ک بهرقیمتی بخواد نون دربیاره خوشبختانه شوهرم همه همکاراش از اخلاقش تعریف میکنن ک چقدرپاک و اهل حاشیه و دغل بازی نیست حتی صاحب کارش هم از صداقتش خوشش میاد 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2706