2726
چقد عصبی هستی دیپلم گرفتی؟باید متخصص مریض تو یه مکان به نام مطب ویزیت کنه اون مطب باید یا بخره چند م ...

من عصبی نیستم فقط ی مشت حسود میان تیکه میندازن.....

چون خودشون ب هیچ جا نرسیدن فک میکنند بقیه هم نمیتونن برسن

اگه بخوای مهاجرت کنی باید دوباره  از اینترنی شروع کنی

البته فک و صورت از دندانپزشکیه اینترنی نداره نه تو ایران نه آلمان ولی خب اول یه دوره باید ارتباط با بیمار بری تا اونجایی که من تحقیق کردم بعدش سه مرحله آزمون بدی اگه قبول شدی باز دو سال دوره بگذرونی

البته من گفتم چون تجربه اینترنشیپی دارم کلا قصد مهاجرت ندارم

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عصبی نیستم فقط ی مشت حسود میان تیکه میندازن..... چون خودشون ب هیچ جا نرسیدن فک میکنند بقیه هم نم ...

دانشجوی سال چندی ؟ 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
فقط میتوانه وارد کارهای ریسرچ بشه اجازه ورود به چرخه درمان ندارن 

نه restorative dentistry  انجام میده

ولی من اکثر کسایی که دیدم رفتن کانادا اینا ریسرچ اف دنتیستری کار کردن

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
البته فک و صورت از دندانپزشکیه اینترنی نداره نه تو ایران نه آلمان ولی خب اول یه دوره باید ارتباط با ...

درست میگی فک و صورت زیرگروه دندونپزشکیه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
خواهرمن داروسازه توی ایتالیا... اگ بخوای میتونی

اگه از بن بخوای بری میشه

ولی بعدش سخته رفتن

ولی در کل هدف من از این رشته چیزی دیگه اییه که با مهاجرت نمی تونم به دستش بیارم

من عصبی نیستم فقط ی مشت حسود میان تیکه میندازن..... چون خودشون ب هیچ جا نرسیدن فک میکنند بقیه هم نم ...

بابا توهمی پسر عموم چن ساله تو استرالیا جراح مغز واعصابه . الان بعد چن سال فوق تخصصی ب پول ما سر جم ماهی ۹۰میلیون حقوق میگیره ک توی استرالیا زندگی کردن هیچی نیست.بعد تو پونصد میلیون واز کجات دراوردی. 

خارج رفتن اصلا آسون نیست من رتبه ۲۰۰ کنکور بودم رتبه ۵۰ رزیدنتی آلمانی و انگلیسیمم خوبه معدل md مم ...

افرین به تلاشت انشالله همیشه موفق باشی عزیزم امید دارم کشورمون هم درست میشه انشاللله 

بچه ها مرسی از کسیایی که برام ارزوی موفقیت کردن و ممنون از اونایی ک حسودی کردن یه مست بدبخت حسود ک چون خودشون ب هیج جا نرسیدن فک میکنند بقیه هم نمیتونن برسن...

فقط کافیه ک تلاش کنید حتی میتونید برید کره ماه..

هر چیزی ک تصورشو کنید میتونید بهش برسید فقط با تلاش

برااینک تاپیکت مزخرف ورویاییت پربازدید نشه دیگ پست نمیزارم .شبتون خوش حسودای پلاستیکی وتوهم زا😂😂😂 ...

امیدوارم خدا اونقدر بهت پول بده ک هیچوقت حسودی دیگران رو نکنی... خدا خودش به داد تو برسه..آمین