2410
2553
من اصلا کاری ب این ندارم دارم میگم این رویا خیلی بزرگه  اونم تو ایران  ک موانع هی بیشتر ...

این دیگ خیلی رویاییه. دعا کنه ی پراید گیرش بیاد ک اونم رویاست . این استارتر الان خیلی تورویاست. ادم  تو ایران برای هفته بعدش نمیتونه برنامه ریزی کنه این برای ۴۰سالش میخاد ماشین خارجی بخره😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برنامه ریزیمو کردم😊 میتونی ببینی در آینده

حتما ميخريش عزيزم خوشم اومد ازت هميشه همينقدر مثبت انديش باش مطمعن باش بهترين را جذب ميكني وبدست مياري من از قانون جذب و مثبت انديشي نتيجه گرفتم

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
این دیگ خیلی رویاییه. دعا کنه ی پراید گیرش بیاد ک اونم رویاست . این استارتر الان خیلی تورویاست. ادم ...

ماشین خارجی چیزی نیست خریدش راحته ایشون فراری میخواد 😂چندمیلیارد سال باید کار کنه قیمتش حدودا نزدیک دومیلیون دلاره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2456
2714
این دیگ خیلی رویاییه. دعا کنه ی پراید گیرش بیاد ک اونم رویاست . این استارتر الان خیلی تورویاست. ادم ...

باو اینا دوتا مث نیلوفر بهبودیو فالو میکنن 

اونم میگه دعا کنید ی روز فلان ماشینو بخرم

حالام اینام آرزوهاشون مث هموناس!

اینارو ول کنین بگو ببینم مگه از کجا اینهمه پول داری حقوقت بالاست یا پولداری ؟

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍

من از بچگی پولامو جمع کردم تا همین ۲ سال پیش که شد ۱۷ میلیون گفتم بزار ۱ سال دیگه هم صبر کنم یه ذره بیاد روش باهاش یه ماشین بخرم، که دقیقا همون موقع دلار ۳ برابر شد پراید از ۱۹ تومن شد ۵۰ تومن...و پولایی که من انقدر برا جمع کردنشون زحمت کشیدم روز به روز بی ارزش تر از دیروز شدن...۲ سال پیش میتونستم با ۲۰ تومن یه ماشین بخرم الان با این پول فقط میتونم یه سه چرخه بخرم...زحمت کشیدن برای رسیدن به هدف توی ایران یعنی همین...

ماشین خارجی چیزی نیست خریدش راحته ایشون فراری میخواد 😂چندمیلیارد. سال باید کار کنه 

عزيزم از كجا معلوم كه يه روز خريد ماشين خارجي داخل كشور ما ازاد وبدون گمركي نشه بعد خيلي از ماشينا كه الان واسه ما ارزو هست ميشه در حد پرايد تو كشورمون شايد ماهم مثل بقيه مردم دنيا شديم حتما ميشيم ما مردمي نبوديم كه به اين روز برسيم🙏

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
2706