2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 هه اره زنی که حا ضر نباشه یک غذا درست کنه پس باید یه هوی براش بیاریم 

🙁چه کوته فکر! اگه اینجوریه مردا هم خیلی نقصای زیادی دارن،پس زناهم برن شوهرکنن

چون شوهرشون درکشون نمیکنه،بهشون احترام نمیذاره،خیانت میکنه،کتک میزنه،مردسالاری داره و...

ɪ ɢᴇᴛ ᴡʜᴀᴛᴇᴠᴇʀ ɪ ᴡᴀɴᴛ!👧🏻🌸🍫
 من که گفتم مرد هستم 

من بعدا فهمیدم ولی من خیلی وقته خواننده ی نینی سایت بودم چون شوهرم اجازه نمیداد میگفت احتمالا مرد باشه ،الانم با احازش عضو شدم ،تاپیکم هم میخاستم خانوما بیاد

واقعا اینطوری خیلی سخته ،خب بعضی از مردا سواستفاده میکنن

دیگه همونه که دوستمون گفتن

مرد باید یه بویی ازمردی برده باشه تااینا جواب بده 

وگرنه که بهتره برین پیش مشاوره

ولی اکثرمردا خوبن نمیدونم شایدم اطرافم اینجوری ان اینجوری میبینم اگرچه توی فامیل بسسسسیارنزدیکم مردی هم دیدم ک خیانت کرده متاسفانه والبته زنش بااینکه خیلی خوب ومهربون بود ولی یکم لجبازی میکرد من دقت کردم حتی ازنظر زناشویی هم مشکلی نداشتن ولی زنه بااینکه هیچکس به حرفش توی خونه محل نمیذاشت نه شوهرنه پسراش (که البته اینم تصقیر مظلوم بازیای زیادی خودش بود)درعین حال لجبازی خودش رابه طرز عجیبی حفظ میکرد 😂من ندیدم به شوهرش چشم بگه (بااینکه میدونست مرده آخرش کارخودشو میکنه توی موضوعی بابا آدم عاقل کش یه چشمم بگو توکه میدونی حرف حرف اونه خلاصه بگم احترام داری نمیکرد همه چی تموم والی احترام داری نمیکرد اینجا چشم گفتن سیاست بود که اون اصصصصصلا نداشت زیادی ساده ولجباز بود بهنظرم سیاست خیلی هم به دردزنامیخوره) اینم بگم فامیل نزدیکه وخیلی باهاشون رفت آمدداریم

ولی بگم چَشم خیلی اثر میذاره

این حرف اشتباهه که میگن پررو میشن

کاملا اشتباهه مگراینکه طرف نارو باشه 

2706