2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من انتظار داره من همیشه نیشم باز باشه انگار من ادم نیستم حسای دیگ هم ندارم باید فقط شاد باشم من افسردگی احتیاج دارم بدنم کمبود افسردگی پیدا کرده 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
2720
نمیدونم بگم مشکل یا چی!!!! سه چهار ساله باهمیم از اول به روش نیووردم ولی وقتی کاسه صبرم لبریز شد گف ...

من مادرشوهرم خیلی گله ها اصلا دخالت نمیکنه شوعرم خودش همه چیو از اونا نظر میپرسه

شوهر من انتظار داره من همیشه نیشم باز باشه انگار من ادم نیستم حسای دیگ هم ندارم باید فقط شاد باشم من ...

وای شوهر منم تا اخم بکنم میگه همیشه اخمو همیشه مریض منتها بخدا شاید سالی یبار مریض شم

2714
تا حرصم میگیره میخام فقط بزنمش بخدا فقط با زدن اروم میشم گریه رو از کجان دربیارم اخه هههه

منم خیلییی عصبیم

ولی بخودم تفهیم کردم ک عصبی بودن از جذابیت و لوندیم کم میکنه😁خیلیییی بهتر شدم

هنوزم گهگداااااری از دستم در میره ولی در کل اکی م😁

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
وای شوهر منم تا اخم بکنم میگه همیشه اخمو همیشه مریض منتها بخدا شاید سالی یبار مریض شم

انقد بدم میاد کلا همه بهم میگن نمیتونن منو جدی ببینن خانواده شوهرم تا یکم ساکت باشم میگن چیشده شوهرت حرفی زده مخصوصا برادر شوهر کوچیکم م از شوهرم بزرگتره میگ اگ حرفی زده بگو تا حسابش برسم میگم ن بابا میگ اخه بهت نمیاد ساکت باشی .. تقصیر خودمه همش شر و شیطون و سوخم اینجوری همه بهم عادت دارن 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
منم خیلییی عصبیم ولی بخودم تفهیم کردم ک عصبی بودن از جذابیت و لوندیم کم میکنه😁خیلیییی بهتر شدم هن ...

اره بخدا ،خودمم میودنم برازنده ی زن نیست وحشی بازی دربیاره ولی چیکار کنم دست خودم نیست 

نمیدونم بگم مشکل یا چی!!!! سه چهار ساله باهمیم از اول به روش نیووردم ولی وقتی کاسه صبرم لبریز شد گف ...

مادر شوهر من الان سیزده ساله هیچوقت دخالت نکرده کاری به کارمون نداره خواهراش اوایل خیلی اذیتم کردن ولی الان دیگه دوروبرشون نمیرم زنگ هم نمیزنم قهر نیستم ها ولی رو نمیدم میگن از وقتی این خونه جدید رو گرفتین خیلی خودتو میگیری بخدا من اون طوری نیستم ولی  من دیگه همون دختر هجده ساله هم  نیستم  که ازشون بترسم دلیلی نمیبینم باهاشون تلفنی حرف بزنم یا برم خونشون ارزش ندارن  خیلی کم با خواهر شوهر کوچیکم تلفنی حرف میزنیم چهارتا هستن اعصاب میخواد تحملشون کنی 

2706