2733
2734
عنوان

بیاین ی چیز توپ براتون اوردم 😂😍

474 بازدید | 15 پست

✅ تلگرام برای رفع ف.ی.لت.رش در روسیه در آپدیت جدید کسایی فقط یکبار با آیپی روسیه وارد تلگرام شوند رو برای همیشه کاربر روسی شناسایی میکنه و تلگرام رو براشون رفع فی.ل.ت.ر میکنه.

✅خب بریم برای شروع :

1️⃣نصب و.ی پ.ی ا.ن دارای آیپی روسیه ( مثل برنامه Seed4vpn که فایلشو زیر گزاشتم )

2️⃣باز کردن و انتخاب کشور روسیه و کانکت شدن به آن

3️⃣وارد تلگرام شده پر.و.کسی هر چی دارید قطع کنید و  واستید 1 دقیقه کانکتینگ میمونه ، بعد از اینکه کانکت شد میتوانید برای همیشه فی.ل.تر ش.ک.ن هایتان را پاک کنیم و بدون مشکل به ب.لا.ک چین کا.نکت بشید !

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.seed4.app.android

لینک گوگل پلی ک با اطمینان دانلود کنید

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

بعدا تست میکنم

اگه‌اوکی شد خدا خیرت بده و‌خیرشون بده

اگه اوکیم نشد🤔🤔🤔خدا نگذره از فیلترررررر کنندها

اینو یادت نره که یکی هست اون بالا همیشه حواسش بهت هست همیشه شکرگذار باشه هر چند زندگی باب دلت نیس🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدا تست میکنم اگه‌اوکی شد خدا خیرت بده و‌خیرشون بده اگه اوکیم نشد🤔🤔🤔خدا نگذره از فیلترررررر کن ...

واس من درست شد اگ اوکی شد برام دعا کن😂

2728
وووواااااایییی اگه درست شه عالی خدا خیرت بده 😍😍😍

حله

2738

استارتر عزیز ممنون فقط دو تا سوال دارم .اول اینکه بعد کانکت شدن این برنامه رو پاک کنم مشکلی پیش نمیاد؟ بعد اینکه هک نشم یه وقت 😁

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.
نمدونی چرا از  گوگل پلی م نمیشه برنامه ای رو نصب کنم؟

با ف.ل ت.ر .ش.ک.ن برو

استارتر عزیز ممنون فقط دو تا سوال دارم .اول اینکه بعد کانکت شدن این برنامه رو پاک کنم مشکلی پی ...

ن بعد این ک تلگرامت درست شد پاک کن مشکلی نیس

پاک کردم باز وصلم😊 مرسی عزیزم 🌹

😉😉خداروشکر .برام دعا کن مرسی

2706