2410
2553
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 275 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
با يه بچه تو شكمم  برم اونجا آيينه دق اونا بشم ،اونارم غصه بدم ،خودم زجر بكشم بهتره تا برم اونح ...

😔😔عزیزم فقط میتونم بگم همونجوری که به غصه پدر مادرت فکر میکنی به نی نی تو شکمتم فکر کن خیلی از مردایی که زناشونو میزنن بچه هاشونم میزنن نزار به اون جا برسه 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
خدا جواب اينم بده،فقط نشستم اون روزو ببينم عين سگ محتاج بشه 

عزیز جونم  از دست آقاجونم کفری میشه میگه بلایی به سر بیاد یه گوشه بیفتی محتاج بشی بهم ناخن نداشته باشی تنت رو بخارونی 

یه جا بیفتی صد جا بو بدی😷

البته تو فامیل ما زنها بزن بهادری ان واسه خودشون

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
2714
نه منتظرم به دنيا بياد بر ميدارم ميبرمش،هم خودمو هم اينو نجات ميدم

امیدوارم روی خوش زندگیرم ببینی انشالله پا قدم بچت انقدر خوب باشه که تمام سختی ها و ناراحتی های الانت هممممش از بین بره برات دعا میکنم به ارامش برسی ❤

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
امیدوارم روی خوش زندگیرم ببینی انشالله پا قدم بچت انقدر خوب باشه که تمام سختی ها و ناراحتی های الانت ...

ان شاالله 

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔

جدا شوووو..خودت رو نجات بده...درسته بچه داری اما اینطوری هر روز و هر شب بچه هاتم بیشتر صدمه می بینن...شوهر خواهر منم اینطوری بود پسر خواهرم نابود شد...

بچه مهمه اما تو باید سلامت روحی و‌جسمی داشته باشی تا بتونی اونا رو به ثمر برسونی...

اما محکم باش

چه جوري حلقه آويزش كنه ؟؟؟امشب تو گوشي شوهرم شماره ديدم زنگ زدم يه دختره برداشت گفتم كيه دادو بيداد ...

عزیزم برای شما ازپایه اشتباهه زیادی رودادی بهش که اجازه داده به خودش این غلطو بکنه باید داد میزد دادمیزدی نمیترسیدی ازش بی حیا بازی درمیاوردی برو شکایت کن ازش هم ازاونوهم از شماره اون دختره عوضی، اخ اگه این مردا گیر من میفتادن، سلیته نیستما ولی اجازه نمیدم که ازاین گوه هابخورن خیانت کنن دست پیشم بگیرن، شوهرمن به من میگه من جرات ندارم جلوی تو حرف بزنم خشتک منو به دونیم مساوی جر میدی

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁
اگه خانومای سایت منو خفه نمیکنن باید بگم که پاسوز بچه هات نشو بچه ای که الان بخاطرش میسوزی و میسازی ...

گل گفتی👌

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁
2706