2703
2553
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 275 پست
آره همه بدنم كبوده ،شكمم با قفل زده اونم كبود شده ،ولي خدارو شكر بچم تكون ميخوره

وای الهی بمیرم دستش بشکنه چجوری دلش میاد با یه نی نی تو شکمت بزنتت 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی شوهرت ملکی چیزی بنامش داره؟؟؟؟

عجله نکن

مدرک جنع کن

پلیس ببر باباسزشو زنه جنده

تابتونی طلاق بگیری

ببین کی دختر میبره خونه

تامام

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
2720
اخه ميزنه ،اونم ديگه چون هيچيم بهش اثر نميكرد زدم ،گنده هم هست ،تازه بعد اون با قفل زدتم

من یه بار اوایل ازدواج یه بلبل زبونی کردم البته میگم خودم مقصر بودم 

پیش شوهرم از یه اقایی تعریف کردم البته بخدا بی منظور گفتم اخلاق شوهرم دستم نبود خوشش نمیاد 

هی گفت بس کن منم خواستم اذیت کنم اونم زد زیر گوشم داشتم شام میزاشتم 

همچین کفگیر کوبوندم تو ظرفشویی پریدم روش با پاهام رو دستاش وایسادم وبا دستم خرخره شو گرفتم گفتم اخرین بارت باشه و بلند شدم رفتم تو اتاق محکم در رو کولوندم 

چارچوب لرزید 

متکاشم پرت کردم بیرون اتاق گفتم یه شب که رو مبل صبح کردی و قربون عمه ات رفتی حالت جا میاد 

بعدها بهم میگفت قیافه حسابی ترسناک شده بود 

گرخیده بود

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
يعني جواب ميده خدا ؟؟

پس برای چی اون بالا نشسته من از دس شوهرم ناراحت میشم یه بلایی سرش میاد تصادفی چیزی 

همش میگه کاری نمیکنم اه بکشی خواهش نفرینم نکن

من یه بار اوایل ازدواج یه بلبل زبونی کردم البته میگم خودم مقصر بودم  پیش شوهرم از یه اقایی تعر ...

نه عزيزم شوهرت نخواسته بزنتت،وگرنه زور مرد خيلي زيادة ،واسه من فك ميكنه جنگ تن به تنه،فك ميكنه واقعا تو خيابون داره با يه اراذل اوباش دعوا ميكنه ،اونجوري ميزنتم

2714
من یه بار اوایل ازدواج یه بلبل زبونی کردم البته میگم خودم مقصر بودم  پیش شوهرم از یه اقایی تعر ...

آفرین دفعه اولو آخرش شده😂😂

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
نه عزيزم شوهرت نخواسته بزنتت،وگرنه زور مرد خيلي زيادة ،واسه من فك ميكنه جنگ تن به تنه،فك ميكنه واقعا ...

فدای دل شکستت بشم 

برات دعا میکنم 

چند روز دیگه سفره دارم برات روزه میگیرم گلم 

کاش نزدیکت بودم حال شوهرتو میکرفتم 

دختر عموم از اون جریان به بعد تکواندو میره تا بتونه پا به پای شوهرش مبارزه فیزیکی کنه ولی الان خداروشکر ارومیه زندگی شون 

2706