2737
2739
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 275 پست
میدونی خدا داره امتحان میکنه اونم از نوع سختش...فقط خالصا میتونن سالم بیان بیرون

بخدا من يكي از دلايل بچه دار نميشم حتي بهش فكر نميكنم همينه چون واقعا نميتونم باهاش ادامه بدم و مهريه هم اجرا ميزارم كه از هرچي زنه بترسه اگه زماني بتونم چكش كنم تكليف. زندگيم مشخص ميشه ازين فكرا نجات پيدا ميكنم

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولش تمامی مدارکی که از خیانت شوهرش داشتیم گذاشتیم استوری و پروفیل و زیرش حسابی کثافت کاری شو باز می ...

نامه پزشکی قانونی از کنکاش گرفتیم و دیه بریدن در عوض دیه L90 شوهرش رو گرفتیم 

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
2728
فردا صبح همينجوري برم كلانتري قبول نميكنه ؟؟؟زنگ نزدم ١١٠ ،ببين شوهر من خيلي حييون از هيچي نميترسه،ب ...

تنهایی شاید نتونی از پسش بربیای حتما بگو پدرت برادرت یا یکی همش پیشت باشه و کمکت کنه پشتت باید ب یکی گرم باشه

اولش تمامی مدارکی که از خیانت شوهرش داشتیم گذاشتیم استوری و پروفیل و زیرش حسابی کثافت کاری شو باز می ...

والا من يه بار بعد اينكه كتكم زد و از خونه رفت بيرون كليدو گذاشتم پشت در اومد زد قفلو شكوند تو ساختمون دادو بيداد راه انداخت آبرو ريزي

فردا صبح همينجوري برم كلانتري قبول نميكنه ؟؟؟زنگ نزدم ١١٠ ،ببين شوهر من خيلي حييون از هيچي نميترسه،ب ...

حيوونه چون تا حالا جاي سفت نشاشيده عزيزم

سفت كه بخوره حالش جا مياد بهتر كه كس و كار نداره بيافته دنبال كارش

2738

مامان منم همینجور شدجریانش.اگه امشب کتکت زده صبح اول برو کلانتری محل یه نامه مبده ببر پزشک قانونی.بعدشم دادگاه برو عریضه بنویس پرونده درست کن.

بچه ها حالم بده من فکرمیکردم بعد دعوای اخر درست شده بازم گول خوردم شاید خودنوبکشم دارم زجرمیکشم چرام ...

یه چیزی رو کاملا خواهرانه بهت میگم به خاطر هیچ کس و هیچ چیزی نگو خودمو میکشم چون هچی قده زندگیت ارزش نداره اگر نمیتونی ادامه بدی اخرین راه طلاقه نهایتش دوسال افسرده شی بعدش ب زندگی جور دیگه ای ادامه میدی ولی اگر خودتو بکشی چی عایدت میشه؟؟؟هیچی این حرفا خیلی بچگانس گل من قدر تو خیلی بیشتراز یه موجوده خائن و هوسبازه نهایته شما طلاقه خیللیام بعدطلاق موفق تر وبهتر ادامه دادن میتونی مهارت جدید یاد بگیری

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

هرچی می شینم فکرمی کنم آخرش به این نتیجه می رسم که خود ماخانم هاییم که باعث بدبختی هم جنسمون میشیم اگه یه سری زن بی حیا و زندگی خراب کن نیاد وبه مردای ما روی خوش نشون نده مردا چطوری خیانت کنند؟ازیه دست که صدابلندنمیشه 

کاش حداقل دنبال پسرای مجرد برند نه مردای متاهل که اینجوری خانواده ای ازهم بپاشه 

......
2706