2733
2734
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6787 بازدید | 275 پست

به نظر منم برو ...  کسی که عادت کرده خیانت کنه رو نمیشه کنارش موند ... 

تو این مورد 

گاهی میشه به کسی شانس دوم داد  ( که اونم شاید بعضیا ندن )  ولی اگه اون شانس دوم هم خراب کرد دیگه حماقته که بهش اعتماد کنی .... 

حالم از ادم خیانت کار به هم میخوره .... 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
نروووو اگه کارت به طلاق بکشه خودت محکوم میشی اکه بری  نفقه نمیدن بهت یعنی نه خرجت میکنه نه طل ...

فقط طلاقپو بده هیچی نمیخام ن مهریه ن نفقه فقط ازاین عذاب خلاص بشم

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تا میتونی بهش محبت کن بزار شرمندت بشه 

😳😳😳😳😳

همسرش مدام بهش خیانت میکنه بعد بره مدام بهش محبت کنه 😳😳راهکار نده عزیزم راهکار نده وقتی راهکار بلد نیستی

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2731
خودت میتونی؟ بهت خیانت کنن با چه دلی بهش محبت میکنی اصلا شدنیه؟ تو رو خدا یه چیزی بگین بگنجه

بارها اینکارو کردم حتی به هیشکیم نگفتم شوهرم باهام اینکارو کرده ولی اونقد بهش محبت کردم که خودش الان از کاراش شرمندست

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔

شماره دختره رو بردار فوش بارونش کن

شمارشو بده پلیس فتا

بهش بگو چند روز دیگه میان سراغت

بترسونش

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
زیاد گذاشتم رفتم باالتماس برم گردونده ولی اینسری دیگه نمیتونم واقعا بریدم 

جدی واینسادی تا حالا جلوش 

مهریه بزار اجرا بگو زوری که نمیشه منو بخای منم دیگه نمیخام 

فقط در حده ترسوندن 

مراقب طفله معصومات باش

فقط طلاقپو بده هیچی نمیخام ن مهریه ن نفقه فقط ازاین عذاب خلاص بشم

مدرک جمع کن ازش با مهریه طلاق بگیر اگر چیزی به نامشه میتونی از اسنادش کپی بگیری که بتونی مهریه رو بگیری 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
صبح تاشب توخیابونا میگردم شاید برم حرم حضرت معصومه دردودل کنم بعدمیرم خونخ حقم این نبود

عزیزم الان چون اون پیاما رو تازه دیدی حالت بده ..با دوتا بچه راحت نمیشه حرف از جدایی زد.زندگیه شوخی که نیست...

2706