1619
1605
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6721 بازدید | 275 پست
خدا جواب اينم بده،فقط نشستم اون روزو ببينم عين سگ محتاج بشه 

عزیز جونم  از دست آقاجونم کفری میشه میگه بلایی به سر بیاد یه گوشه بیفتی محتاج بشی بهم ناخن نداشته باشی تنت رو بخارونی 

یه جا بیفتی صد جا بو بدی😷

البته تو فامیل ما زنها بزن بهادری ان واسه خودشون

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو زندگی حسرت سه چیز رو نداشته باشید✋ زیبایی جذابیت تیپ من که همشو دارم  به کجا رسیدم مگه؟؟😎😎 بخدا هیچی توش نیست💕💕😂😂😂😂😂💕💕
😔😔عزیزم فقط میتونم بگم همونجوری که به غصه پدر مادرت فکر میکنی به نی نی تو شکمتم فکر کن خیلی از مرد ...

نه منتظرم به دنيا بياد بر ميدارم ميبرمش،هم خودمو هم اينو نجات ميدم

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز جونم  از دست آقاجونم کفری میشه میگه بلایی به سر بیاد یه گوشه بیفتی محتاج بشی بهم ناخن نداش ...

آره واقعا ،همه مردا اذيت بكنن به خدا

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

نه منتظرم به دنيا بياد بر ميدارم ميبرمش،هم خودمو هم اينو نجات ميدم

امیدوارم روی خوش زندگیرم ببینی انشالله پا قدم بچت انقدر خوب باشه که تمام سختی ها و ناراحتی های الانت هممممش از بین بره برات دعا میکنم به ارامش برسی ❤

امیدوارم روی خوش زندگیرم ببینی انشالله پا قدم بچت انقدر خوب باشه که تمام سختی ها و ناراحتی های الانت ...

ان شاالله 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو زندگی حسرت سه چیز رو نداشته باشید✋ زیبایی جذابیت تیپ من که همشو دارم  به کجا رسیدم مگه؟؟😎😎 بخدا هیچی توش نیست💕💕😂😂😂😂😂💕💕
1522

جدا شوووو..خودت رو نجات بده...درسته بچه داری اما اینطوری هر روز و هر شب بچه هاتم بیشتر صدمه می بینن...شوهر خواهر منم اینطوری بود پسر خواهرم نابود شد...

بچه مهمه اما تو باید سلامت روحی و‌جسمی داشته باشی تا بتونی اونا رو به ثمر برسونی...

اما محکم باش

میشه لطفا برای نی نی دار شدنم ی صلوات بفرستید...
چه جوري حلقه آويزش كنه ؟؟؟امشب تو گوشي شوهرم شماره ديدم زنگ زدم يه دختره برداشت گفتم كيه دادو بيداد ...

عزیزم برای شما ازپایه اشتباهه زیادی رودادی بهش که اجازه داده به خودش این غلطو بکنه باید داد میزد دادمیزدی نمیترسیدی ازش بی حیا بازی درمیاوردی برو شکایت کن ازش هم ازاونوهم از شماره اون دختره عوضی، اخ اگه این مردا گیر من میفتادن، سلیته نیستما ولی اجازه نمیدم که ازاین گوه هابخورن خیانت کنن دست پیشم بگیرن، شوهرمن به من میگه من جرات ندارم جلوی تو حرف بزنم خشتک منو به دونیم مساوی جر میدی

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁
اگه خانومای سایت منو خفه نمیکنن باید بگم که پاسوز بچه هات نشو بچه ای که الان بخاطرش میسوزی و میسازی ...

گل گفتی👌

نمیدونم چرا میرم توتاپیکا نمیتونم بدون اینکه چیزی ندم بیام بیرون شده ایموجی یا خخخ یا اوخی یه تک کلمه ای میدم دست خالی نمیام بیرون احساس میکنم مدیون استارتر میشم بازدید کنم چیزی ندم😂😂😂 خلم میدونم😁😁
8

بچه‌ها‌به‌شوهرم‌شک‌کردم‌یعنی‌قبلا‌هم‌سابقه‌داشته‌

امروز‌میگه‌من‌میخوام‌برم‌یه‌شهری‌که‌نمیتونم‌اسمشو‌بگم‌چون‌شاید‌شناسایی‌‌‌بشم‌‌شرکت‌دعوتمون‌کرده‌کلا‌شک‌برانگیزه‌چون‌چند‌ساای‌میشه‌شرکت‌اصلا‌دعوتشان‌نمیکنه‌.و‌موقعی‌که‌خیانت‌میکرد‌هم‌خیلی‌میرفت‌اونجا.ندروزپیشم‌اومد‌دنبالم‌باماشین‌دوستش‌متوجه‌شدم‌یه‌صدایی‌میاد‌اولش‌که‌لو‌نداد‌بعد‌دید‌من‌فهمیدم‌گفت‌مال‌دوستمه‌وسط‌ماشینش‌بود‌منم‌برداشتم‌بچه‌دست‌نزنه‌.شماقضاوت‌کنید

🤩 به‌آرزوهام‌قول‌رسیدن‌دادم‌🥰
بچه‌ها‌به‌شوهرم‌شک‌کردم‌یعنی‌قبلا‌هم‌سابقه‌داشته‌ امروز‌میگه‌من‌میخوام‌برم‌یه‌شهری‌که‌نمیتونم‌اسمشو ...

منظورم‌صدای‌گوشی‌بود

🤩 به‌آرزوهام‌قول‌رسیدن‌دادم‌🥰
بچه هادلم خیلی گرفته چرا شوهرم اینطوری میکنه بخدا من هم خوشگلم هم باهمه چیش بسازم چرااینکارو باهام م ...

شاید چون خیلی خوب بودی دیگه قدر نشناس شده... همیشه خوب بودن و ساختن جواب عکس میده.. هر وقت خیانت کر ه برخوردت چطور بوده؟

1641