1648
1605
عنوان

بازم بهم خیانت کرده صبح ازاین خونه میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6723 بازدید | 275 پست

اسی شوهرت ملکی چیزی بنامش داره؟؟؟؟

عجله نکن

مدرک جنع کن

پلیس ببر باباسزشو زنه جنده

تابتونی طلاق بگیری

ببین کی دختر میبره خونه

تامام

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اخه ميزنه ،اونم ديگه چون هيچيم بهش اثر نميكرد زدم ،گنده هم هست ،تازه بعد اون با قفل زدتم

من یه بار اوایل ازدواج یه بلبل زبونی کردم البته میگم خودم مقصر بودم 

پیش شوهرم از یه اقایی تعریف کردم البته بخدا بی منظور گفتم اخلاق شوهرم دستم نبود خوشش نمیاد 

هی گفت بس کن منم خواستم اذیت کنم اونم زد زیر گوشم داشتم شام میزاشتم 

همچین کفگیر کوبوندم تو ظرفشویی پریدم روش با پاهام رو دستاش وایسادم وبا دستم خرخره شو گرفتم گفتم اخرین بارت باشه و بلند شدم رفتم تو اتاق محکم در رو کولوندم 

چارچوب لرزید 

متکاشم پرت کردم بیرون اتاق گفتم یه شب که رو مبل صبح کردی و قربون عمه ات رفتی حالت جا میاد 

بعدها بهم میگفت قیافه حسابی ترسناک شده بود 

گرخیده بود

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو زندگی حسرت سه چیز رو نداشته باشید✋ زیبایی جذابیت تیپ من که همشو دارم  به کجا رسیدم مگه؟؟😎😎 بخدا هیچی توش نیست💕💕😂😂😂😂😂💕💕
1522
يعني جواب ميده خدا ؟؟

پس برای چی اون بالا نشسته من از دس شوهرم ناراحت میشم یه بلایی سرش میاد تصادفی چیزی 

همش میگه کاری نمیکنم اه بکشی خواهش نفرینم نکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو زندگی حسرت سه چیز رو نداشته باشید✋ زیبایی جذابیت تیپ من که همشو دارم  به کجا رسیدم مگه؟؟😎😎 بخدا هیچی توش نیست💕💕😂😂😂😂😂💕💕
من یه بار اوایل ازدواج یه بلبل زبونی کردم البته میگم خودم مقصر بودم  پیش شوهرم از یه اقایی تعر ...

نه عزيزم شوهرت نخواسته بزنتت،وگرنه زور مرد خيلي زيادة ،واسه من فك ميكنه جنگ تن به تنه،فك ميكنه واقعا تو خيابون داره با يه اراذل اوباش دعوا ميكنه ،اونجوري ميزنتم

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1614
پس برای چی اون بالا نشسته من از دس شوهرم ناراحت میشم یه بلایی سرش میاد تصادفی چیزی  همش میگه ک ...

خدا جواب اينم بده،فقط نشستم اون روزو ببينم عين سگ محتاج بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزيزم شوهرت نخواسته بزنتت،وگرنه زور مرد خيلي زيادة ،واسه من فك ميكنه جنگ تن به تنه،فك ميكنه واقعا ...

فدای دل شکستت بشم 

برات دعا میکنم 

چند روز دیگه سفره دارم برات روزه میگیرم گلم 

کاش نزدیکت بودم حال شوهرتو میکرفتم 

دختر عموم از اون جریان به بعد تکواندو میره تا بتونه پا به پای شوهرش مبارزه فیزیکی کنه ولی الان خداروشکر ارومیه زندگی شون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
آفرين . لذت بردم از اين اقتدار

قربون شوما بدخواه داری ادرس بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدای دل شکستت بشم  برات دعا میکنم  چند روز دیگه سفره دارم برات روزه میگیرم گلم  کا ...

مرسي عزيزم ،آره واقعا فقط به دعا احتياج دارم ،خدا كمكم كنه فقط 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا خوته بابات نمیتونی بری؟☹

با يه بچه تو شكمم  برم اونجا آيينه دق اونا بشم ،اونارم غصه بدم ،خودم زجر بكشم بهتره تا برم اونحا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با يه بچه تو شكمم  برم اونجا آيينه دق اونا بشم ،اونارم غصه بدم ،خودم زجر بكشم بهتره تا برم اونح ...

😔😔عزیزم فقط میتونم بگم همونجوری که به غصه پدر مادرت فکر میکنی به نی نی تو شکمتم فکر کن خیلی از مردایی که زناشونو میزنن بچه هاشونم میزنن نزار به اون جا برسه 

1615