2737
2734
عنوان

کارعجیب مادرشوهرم...

508 بازدید | 32 پست

سلام خوبین؟ 

خانومای عزیز بیاین بگین چیکارکنم بااین اخلاق مادرشوهر. تاحالاهرچی خودم براش خریدم یا ازطرف فامیل من مثلا زن داداشم خواهرام مادرم براش چیزی گرفتن یاکادو دادن اونارو میاره جلوی من میگه مثلافلاج جاببرم خوبه؟؟!! یااینو ببین من خوشم نمیاد میخوام سوغات بدم به کسی خوب هست به نظرت. کم نیست؟ من باردوم که کارش تکرار شد بهش گفتم اینو مثلامن گرفتما.. گفت عههه من نمیدونستم.. 

گفتم خب دیگه تکرارنمیکنه... بازم بعداتکرارکرد بازمن گفتم مثلا زن داداشم اینو گرفته برگشت گفت نه زنداداشت نیاورده!!! حالاحواسش جمعه ها آلزایمرم نداره. چرابین اون هما چیزکه میاره یکیش کادو یاسوغات فامیلاش نیست

من راهنمایی میخوام چیکارباید کرد بااین اخلاقش... 

من جای تو باشم حسرت کادو و سوغات رو به دلش میذارم😊حرفم بزنه میگم سلیقه مون به هم نمیخوره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم همه روجمع میکردم میاوردم خونه م میگفتم اینوواسه توآوردن حالاکه لایق کادو دادن به این واون میدونی اینارو پس بده من   به دردت نمیخورن انگار    

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2738

منم هرچی میگرفتم برا مادرشوهرم نمیپسندید یا میگف ببریم عوض کنیم 

یبار دیدم مارک لباسی ک من براش خریدم روشه کرد تو بوقچه داد ببرن برا نیازمندا

دیگه بهش پول میدم 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

برای آدم قدر نشناس کاری نکن عزیزم 

من یه بار کلللی سوغاتی واسه خواهرشوهرم شوهرش بچه هاش . مادرشوهرم پدرشوهرم اون یکی خواهرشوهرم آوردم 

مثل چی پشیمون شدم 

واسه قوم شوهر کاری نکنی بهتره

به درد هیچی نمیخورن از بس ذات خرابن

2706