2737
2734
عنوان

باردارایی که شبا نمیخوابین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 102 پست
ان شاءا... خدا کمکت کنه عزیزم نینی سلامت بیاد بغلتون

سلامت باشی عزیزدلم همچنین گل پسر شمارو هم خدا حفظ کنه و ب سلامتی زایمان کنی

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ؟؟؟اخه اون روزا روز تخمک گذاری نست ؟؟؟

آخه همیشه که دقیق نیس همه چی 

احتمال بارداری در هر حالتی هست فقط کمتر وبیشتره

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731
2738
انشاالله هممون راحت زایمان کنیم  بخدا بعده زایمان میان میگن چه بلایی سرشون میاد ادم بدتر میترس ...

الهی آمین

هههه آره بخدا

دنبالیچه و بین رون پام نزدیک واژن  نه چندروزه کلافم دیگه مخصوصااااا احساس دفع مدفوع 😔😔😔(ببخ ...

الهی عزیزم

میگن چون بچه ممکنه ب روده ها هم فشار بیاره ی سریا اینطوری میشن

ب دکترت بگو حتما

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

بچه ها من نی نیم شنبه انشالله دنیا میاد دوستم گفته میام ملاقاتی و میاد میدونم بعد گفته نگی بچه رو بغل نکن من بغل میکنم میگم نندازش اخه بچه ریزه تازه دنیا اومده استرس گرفتم از الان برا بچه ام 

بعدم دوست صمیمیم نمیتونم بگمش نه بلندش نکن

بچه ها من نی نیم شنبه انشالله دنیا میاد دوستم گفته میام ملاقاتی و میاد میدونم بعد گفته نگی بچه رو بغ ...

حواسش هست  نگران نباش از حالا 

2706