2737
2734

ای ام یک۳۸هفته ای ک استرس زایمان داره خوابش نمیره

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای جونم بسلامتی ان شاءا... سزارین؟ 

فداتشم عزیزم سلامت باشی

نه بابا ی کله شقی ایم ک بر خلاف خیلیا کلی اصرار ب طبیعی دارم😑😁

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2738
سلام خانومایی باردار یه سوال ،ده روز مونده ب پریودی امکان داره ادم حامله شده باشه؟؟؟؟

آره چرا که نه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
ای خدا ۳۴ هفته که از درد خواب ندارم نمیدونم چه مرگمه فقط بی قرارم همش😔😔😔😔

کجات درد میکنه عزیزم؟

امشب اینطور شدی؟

فداتشم عزیزم سلامت باشی نه بابا ی کله شقی ایم ک بر خلاف خیلیا کلی اصرار ب طبیعی دارم😑😁

ان شاءا... خدا کمکت کنه عزیزم نینی سلامت بیاد بغلتون

آب میخورم دستشویی میرم😢خواب ندارم،گرممه معده ام سوزش داره،شوهرم غر میزنه چرا نمیخوابم

منم شبا آب، دسشویی😆

دنبالیچه  درد بین رون پام که نزدیک واژنه  همش احساس دفع مدفوع دارم(ببخشید)

آهان عززیزم

چیزی نمونده ایشالا دیگه فقط سه چهار هفته دیگه 

2706