2726
عنوان

بخیه های زایمانم باز شده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 71 پست
صبررمیکردی دکترت بیاد.اجازه نمیدادی

دکترم مدام زنگ میزد.ماما بهش میگفت خانوم دکتر پیشرفتش عالیه داره دهانه رحمش باز میشه.ساعت ۸ ک دکتر اومد با ی تعجبی ب اونا نگاه کرد شوکه شده بود .

زود کوتاه اومدی خودت .زیر بارنمیرفتی

والا من نمیدونستم قراره چ بلایی سرم بیاد.بعدم زود کیسه اب منو پاره کردن هر چی میگفتم میخام برم نمیخوام زایمان کنم میگفتن دیگه نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فشارم رفت ۱۴.دکتر گفت میام یه ساعت دیگه سرت دهانه رحمت باز نشده بود سز میکنم.من رفتم ماماها اومدن ...

وااای عزیزم میدونم چه دردیه ایکاش مقاومت نمیکردی من رفتم بیمارستان گفتن ۳،۴سانت باز شده یک ساعت فقط عربده زدم همه هم خواااب ساعت ۶صب بود بعدش ک ماماها نبودن میرفتم خودمو با آب گرم میشستم اروم میشدم چون اونا نمیزاشتن بعد بهو اونجام سفت شد گفتم توروخوا ببابن اومدن بردنم اتاق زایمان ب دقیقه نکشید بچم اومد بیرون بچت درشت بود؟؟

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2728
ماما ها عوضی ان.الکی میگن .میخان یاد بگیرن هزارجور کلک ودروغ میگن.هیچی هم سرشون نمیشه

امیدوادم خدا جوابشونو بده .وقتی بچه ب دنیا اومد سیاه بود دلشت خفه میشد اکسیژن بهش نرسیده بود.بیهوشم بود گریه نمیکرد دکتر هول شده بود

وااای عزیزم میدونم چه دردیه ایکاش مقاومت نمیکردی من رفتم بیمارستان گفتن ۳،۴سانت باز شده یک ساعت فقط ...

نه من دوازده ساعت دقیق درد میکشیدم.و بچه نمیومد خودشو جمع میکرد.۳۴۵۰ وزنش بود 

امیدوادم خدا جوابشونو بده .وقتی بچه ب دنیا اومد سیاه بود دلشت خفه میشد اکسیژن بهش نرسیده بود.بیهوشم ...

اره دیگ .لگنت تنگ بوده خاهرجان . ب زور بچه از لگنت خارج شده .شانس اوردی خدای نکرده بچت خفه نشده

من باند تو رحمم جا گذاشتن  کلت عفونت کردم هممممش باز شد 

رفتم عفونتاشو خشک کردن با پنبه و دارو و اینا بعدم قرص امپول و شربت برا خشک شدن چرکاش بعدم رعایت که عفونت نشه بعدم برو دکتر که پماد بده یا عملت کنن دوباره چون بعدا گشاد میشی

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹
نه من دوازده ساعت دقیق درد میکشیدم.و بچه نمیومد خودشو جمع میکرد.۳۴۵۰ وزنش بود 

اهان وزنش ک عادیه معاینه قبل زایمانت رفتی دکتر نگفت لگنت خوبه تنگه چیه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
خاهرم دوتا زایمان طبیعی داشته .منم دوتا سزارین . اونقد ک من راضی ام اون راضی نیست همشم بمن میگفت اص ...

والا بخدا منم گفتم سز بشم.تازه من ب خاطر اینکه بابام فوت شده بود روحیه نداشتم.چ اشتباهی کردم طبیعی شد.بخیه ها بیچارم کرده.الان دوسانتش کامل بازه میشه تا تهشو دید میترسم برم دکتر 

2706