2737
2734
عنوان

تاحالا بزور بچه خوابوندین؟ پسرمو بزووور خوابوندم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفلاکس نداشت از اول تولد؟ 

چرا داشت شیر بالا میورد الانم بخاطر همونه

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
2731
چرا داشت شیر بالا میورد الانم بخاطر همونه

عوق زدنش ربطی به دندون نداشتن نداره

بچه های رفلاکس کلا حلقشون، انتهای زبونشون حساسه

پسر اول منم اینجوری بود و هست

دارو مصرف میکنه؟ 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2738
منم در تلاشم ولی نمیخابه😩😩😩😩

بیا حرف بزنیم صوبتا بالا گرفته😂البته اگه داری شیر میدی تگه نه که تورو با اسباب بازی ها و فسقلت تنها میذاریم😁😁

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
کارشناسیتم همین بود؟ خوبه از همه جهت کاربردیه برا بچه داری؟؟؟ 

عالیه

ولی خب یه وقتایی واقعا ادم اذیت میشه

رعایت همه چیز خیلی سخته

چند وقت پیشا به شوهرم میگفتم عرفان ول کن هر چی خوندیم بیا یه بار اینا رو بزنیم سبک شیم😁😁😁😁😁

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
الهی خیلی اذیت شدی نه؟ الان وزن و سن اش چجوریه؟ خوبه 

اذیت که نه جوونمم براش میدم ۲۰ ماهشه ۱۲ کیلو

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
اذیت که نه جوونمم براش میدم ۲۰ ماهشه ۱۲ کیلو

ای جااان😍😍😍

خدا حفظش کنه برات مامان نمونه

عوق زدنش ربطی به دندون نداشتن نداره بچه های رفلاکس کلا حلقشون، انتهای زبونشون حساسه پسر اول منم ای ...

نه نمیخوره پسرنون دارو چی میخوره؟کی خوب شد؟

چرا خب باید حتما میکس باشه دکتر هم گفته اشکال نداره میکس بده تا دندون دربیاره

خدا برات حفظش کنه عزیزم،هربچه ای یه جور آدمو اذیت میکنه،پسرمن تاشیش ماهگی خواب شب اصلا براش معنی نداشت،شایددرحدیه ساعت میخوابید،من رسمامریض شده بودم ازبیخوابی.

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟
2706