2733
2734

من خیلب دیر بیدار میشم انقد دلم میخاد زود بیدار شم اما لامصب خیلی خابالوم یادمه دبیرستانو دانشگاهو خیلی بخاطره خواب میپیچوندم. فکرشو بکنید مثلا پیش دانشگاهی ساعت ۷ تنظیم میکردم بیدار شم  خابم میومد مدرسه نمیرفتم😂در عوض شبا میتونم بیدار بمونم..... حالا میخام سبک زندکیمو عوض کنم و از فردا صبحا زود بیدار شم کارامو بکنم شوهرم ساعت ۱ میاد من دوازدهو نیم یک بیدار میشم ینی ب زور ی چایی میزارم....چیکا کنم زودتر بیدار شم؟

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

ساعت ۱۰ بیدارمیشم ناهارمیپزم امااگرشوهرم نباشه وپسرم زودبیدارنشه تا ۱۱ یا ۱۲ 😉

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
۳صبح پامیشم میرم سرکار☹😥

چیکار😐س صبح ک ادم خستگیش در نمیاد من دوسدارم ۸ و نیم نه بیدار شم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2738

سلام‌غصه‌نخور‌عزیزم‌منم‌مثل‌توام‌

دیربیدارمیشم‌بعدش‌اعصابم‌خورده‌بدو‌بدو‌باید‌کارامو‌کنم‌به‌هیچیم‌نمیرسم‌

نمیدونم‌چرا‌

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫

انگیزه به نظرم خیلی مهمه. منم همین طورم اما از وقتی ازدواج کردم نهایتا ۱۰ و نیم بیدارم که غذا حاضر کنم

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2706