2726
عنوان

چجوری بچمو تپل کنم؟؟؟

367 بازدید | 24 پست

پسرم ۳ سالشه وزنش ۱۳ قدش ۹۳

بنظرم کمه ولی خب همش بی اشتها بوده تا این چند روزه یه کوچولو داره بهتر میخوره 

بهتر که مثلا یه وعده تو روز خیلی خوب میخوره بقیه وعده ها سرسری میخوره

حالا میخوام بدونم چیا بهش بدم که چاق بشه پر کالری باشه 

موز و پسته و بادوم زمینی خریدم بهش میدم میان وعده..

شما اگه غذای خوب یا تنقلات پر کالری میدونید ممنون میشم بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دخترم ۱۴ ماهه قدش نود وزنش ۱۳کیلو ۷۰۰

ببخشید ها ولی من وزن بچه هاتونو نپرسیدم 

شمام بچت زیادی تپله چون دکترا بهم‌گفتن خوبه سخت نگیر و اینکه آلرژی داشته و تا حالا خیلی چیزا رو نمیتونست بخوره

سیب زمینی .ماکارونی فرمی معمولا دوس دارن . دنت . کلا چیزایی ک کربوهیدرات داشته باشه . رو برنجش کره ب ...

ماکارونی و دنت ارزش غذایی نداره مضره . سیب زمینی طبیعی و خوبه

روانشناسی کودک
دخترم ۱۴ ماهه قدش نود وزنش ۱۳کیلو ۷۰۰

ماشاالله بزن به تخته😄

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من مرد هستم و تخصص ندارم ولی جسارتا عرض میکنم که به واسطه دوستان با چند تا پزشک رفت و آمد دارم،گاهی صحبت میشه،لاغری (نه در حد سوءتغذیه  )رو خیلی سالم تر از چاقی میدونند،کمی کمبود وزن بهتره از چاقی

ببخشید ها ولی من وزن بچه هاتونو نپرسیدم  شمام بچت زیادی تپله چون دکترا بهم‌گفتن خوبه سخت نگیر ...

نه عزیزم تپل نیست قدش بلند تر از نموداره. من فک کردم قد و وزن پرسیدی

روانشناسی کودک
ببخشید ها ولی من وزن بچه هاتونو نپرسیدم  شمام بچت زیادی تپله چون دکترا بهم‌گفتن خوبه سخت نگیر ...

عزیزم چرا ناراحت میشی منم پسرم بد اشتها و کم وزنه الان کلاس دومه اشتهاش بهتر شده

بزرگ میشن یادت میره استرسهای الانت

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من مرد هستم و تخصص ندارم ولی جسارتا عرض میکنم که به واسطه دوستان با چند تا پزشک رفت و آمد دارم،گاهی ...

دقیقا اطرافیانمم بعضیاشون میگن بچت خیلی زبله و زرنگه و هوشش خیلی بیشتر از هم سناشه مثل بلبلم حرف میزنه خدا رو شکر 

عزیزم چرا ناراحت میشی منم پسرم بد اشتها و کم وزنه الان کلاس دومه اشتهاش بهتر شده بزرگ میشن یادت میر ...

آخه دقیقا مثل این بود که دور از جون مامانا 

یکی بیاد بگه مامانم فوت شده 

اون یکی بیاد کامنت بزاره من الان با مامانم کافی شاپم!!!!!

2706