2703
2553
عنوان

مدل مانتو عید دارین

959 بازدید | 53 پست

اگر دارین بذارین ایده بگیرم میخوام خودم بدوزم

ممنوووووون

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
مانتو لی مدل سنگ شور میخرم

پیشاپیش مبارکتتت باشهه😘

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب بگو چه سبکی میخوای در چه حد واردی؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2714

عوخی خوشگله پسندیدم آستین هاشو😍

خب بگو چه سبکی میخوای در چه حد واردی؟

کلاس رفتم واردم پارسالم خودم ددختم مانتو عیدمو

سبکشم هم برای مهمونی میخوام

همم دم دستی

ینی دو تا میخوام بدوزم

2706