2737
2734

سلام خوشگلا 

بچه من خیلی اعتماد به نفس خوبی داشتم 

الان اصلاااااا اونجور نیستم

وقتی تو اینستا میچرخم و میبینم ک شوهرم چ چیزایی رو میبینه پیش خودم میگم حتما اونارو با من مقایسه میکنه اینم بگم ک شوهرم واقعا دوسم داره

مثلا میگم‌من ناخونام مثل ا نا قشنگ نیس

وزنمم به خاطر تنبلی تخمدانم یکم زیاده

قدم کوتاه

و موهام کم پشت

باسنم به خاطر آمپول های هورمونی همش کبود 

و به خاطر تغیرر وزن قرصا همش ترک میخوره

واقعااا رو مخمه اینچیزا

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

دوست دارم مژه و ناخن بکارم ک غسل نداره😣😣

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی وقتی ادم ازدواج میکنه که اصلا به خوشگلی شوهرش یا خانمش دقت نمیکنه مهم نیست ادم همه جوره عاشق ی ...

چی بگم والا 

خیلییی حساس شدم کلا

2731

بخدا منم اینجورم شوهرم یه خورده تیپ بزنه بره بیرون بهش گیر میدم شوخی شوخی حرفمو بهش میزنم بنده خدا هم میگه کسی از خانمش نارااضیه میره غلطی میکنه من کههمه جوره راضیم چند بار نشسته برام حرف زدن منم مثل تو اعتماد به نفس ندارم ...😟