2726
ashpazonline.com
http://www.ashpazonline.com/forum/

پیاز درمانی برای تنبلی تخمدان ، پریود نامنظم ، کیست ، یائسگی زودرس ، گُـر گرفتگی
http://www.ashpazonline.com/forum/forum-f234/topic-t13404.html صفحه 1 از 8
نویسنده: maryam_78 [ پنج شنبه 12 اسفند 1389, 6:31 pm ]
موضوع پست: پیاز درمانی برای تنبلی تخمدان ، پریود نامنظم ، کیست ، یائسگی زودرس ، گُـر گرفتگی

سلام بچه ها

راستش این پیاز درمانی انقدر جواب داده که حیفم اومد شما ها رو مطلع نکنم

من خودم دارم ازش استفاده میکنم ، امروز دیدم یه تاپیک تو نینی سایت هم در موردش هست

من قبلا اینجا یه تاپیک گذاشته بودم ، ولی اون روزهایی بود که سایت خراب بود و زود حذف شد

اگه کسی فکر میکنه که لازم داره دستورش رو میگم

شاید بعضی ها این چیزا رو باور نکنن ، من خودم وقتی مامانم میخورد میخندیدم

ولی حالا منم دارم میخورم
نویسنده: sahar2000 [ پنج شنبه 12 اسفند 1389, 6:50 pm ]
موضوع پست: Re: پیاز درمانی برای تنبلی تخمدان ، پریود نامنظم ، کیست ، یاسگی زودرس ، غر گرفتگی

اگه می شه دستورش رو بگو ... لطفا
نویسنده: heartbreakerr_2008 [ پنج شنبه 12 اسفند 1389, 7:04 pm ]
موضوع پست: Re: پیاز درمانی برای تنبلی تخمدان ، پریود نامنظم ، کیست ، یاسگی زودرس ، غر گرفتگی

عزیزم میشه بگی‌ دستور رو، ممنون میشم.
نویسنده: maryam_78 [ پنج شنبه 12 اسفند 1389, 7:07 pm ]

اول ۲ فنجان آب رو میزارید بجوشه ، وقتی جوش اومد

یک عدد پیاز سفید (پیازی که پوستش زرد مایل به نارنجی هست، عکسش رو میزارم ، فقط این پیاز ، پیاز قرمز نمیشه ) ، رو پوست میکنید ، فقط پوست رویی که شکننده هست ، بازم میگم فقط پوست شکننده رو جدا میکنید ، بعد پیاز رو به ۸ قسمت تقسیم میکنید و در آب در حال جوش اضافه میکنید ، (این کار رو سریع انجام بدیید ، پیاز رو نباید بعد از پوست کندن در معرض هوا نگه دارید ) ، بعد سر قابلمه رو میزارید و ۵ دقیقه میزارید بجوشه

بعد آب پیازی رو جدا میکنید ، میگذارید ولرم بشه (خود پیاز لازم نیست ، دور بریزید )

حواستون باشه نباید زیاد سرد بشه ، ولرم بخورید

روزی ۲ بار این کار رو میکنید ، صبح و شب

بار اول بهتره از روز ۱۴ پریود شروع کنید تا ۱۵ روز بخورید

حتی اگه پریود هم شدید ادامه بدید ، بار اول ۱۵ روز کامل بخورید

سری بعدی ۱۰ روز قبل از پریود بعدی شروع کنید و ۱۰روز بخورید

اگه الان پریودتون عقب افتاده میتونید از امروز هم شروع کنید و تا ۱۵ روز بخورید

خانوم هایی که داران یاسه میشن حتما شروع کنن

خانوم هایی هم که تازه یاسه شدن شرو ع کن ، شاید جواب بگیران

خانوم هایی هم که خیلی وقته یاسه شدن ، این رژیم از غر گرفتگی و مشکلات دیگه یاسگی رو کمتر میکنه

پیوست ها:
piaz.jpg
piaz.jpg [ 13.25 KiB | بازدید 2269 بار ]
نویسنده: maryam_78 [ پنج شنبه 12 اسفند 1389, 7:11 pm ]

راستی این روش برای خانوم هایی که میخان حامله بشن هم خیلی موثره
نویسنده: rosepoor2005 [ پنج شنبه 12 اسفند 1389, 8:27 pm ]

من امتحان کردم مفید بود توصیه میکنم
نویسنده: maryam_78 [ شنبه 14 اسفند 1389, 4:23 am ]

راستی من یادم رفت بگم که هر سری باید تازه باشه

نمیشه یه بار درست کرد برا چند بار
نویسنده: رایحه [ جمعه 20 اسفند 1389, 2:18 pm ]

این روش برای خیلی از خانومها که بچه دار نمیشدن هم موثر بوده.میتونید مقدار پیازهارو زیاد کنید وزمانی که پیاز با ابش جوشید و یه مقدار سرد شد(در حدی که بخارش باعث سوختگی نشه)دهانه و ا ژ ن را با بخارش بخور بدید.کل عفونتها و قارچها رو از بین میبره حتی اگه عفونت مزمن داشته باشید و زیاد باشه با چشم خودتون میتونید دفع عفونتهارو ببینید.
نویسنده: ziba_K [ سه شنبه 16 فروردین 1390, 6:11 am ]

جالبه

تا حالا در مورد خواص پیاز خیلی شنیده بودم ولی این یکی رو نه

من که همین امروز میرم و امتحان می کنم

از بقیه دوستان هم خواهش می کنم اگه نتیجه گرفتن اعلام کنن
نویسنده: maryam_78 [ سه شنبه 16 فروردین 1390, 6:40 pm ]

زیبا جان

من کیست داشتم ، با همین روش کیستم برطرف شد

اگه نتیجه گرفتی حتما خبرش رو به ما هم بده
نویسنده: breeze_girl [ سه شنبه 16 فروردین 1390, 7:30 pm ]

مریم جان..ممنون عزیزم ..تاپیکت خیلی عالی بود.. مسلما تاثیر گذاره روش های سنتی از روش های دارویی و شیمیایی خیلی موثر تره.. و عوارض کنتری هم داره..ممنون عزیزم
نویسنده: هدیه [ سه شنبه 16 فروردین 1390, 7:31 pm ]

نمیشه پیاز رو خام خورد؟ یا تو غذا بیشتر بریزیم؟
نویسنده: mahsa v0r0jak [ سه شنبه 16 فروردین 1390, 8:15 pm ]

جالبه

اما خوب حتماباید دقیقا 10 روز قبل از پری... خورده بشه؟
نویسنده: mermaid [ چهارشنبه 17 فروردین 1390, 12:57 am ]

من دو تا سوال دارم اگر پریود باشیم و در زمان پریودی این کار را انجام
دهیم ایراد داره ؟ و سوال دوم اگر پروودیمون تمام شده باشه و ما هر روز این
کارو انجام بدیم ایراد داره ؟ mer30 از شما
نویسنده: maryam_78 [ چهارشنبه 17 فروردین 1390, 4:50 am ]

breeze_girl نوشته است:

مریم جان..ممنون عزیزم ..تاپیکت خیلی عالی بود.. مسلما تاثیر گذاره روش های سنتی از روش های دارویی و شیمیایی خیلی موثر تره.. و عوارض کنتری هم داره..ممنون عزیزم

خواهش میکنم عزیز

راستش تو نینی سایت خیلی از خانوم ها نتیجه گرفتن

حتی یکیشون که تنبلی تخمدان داشته با این روش حامله شده
صفحه 1 از 8 ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است