2726

کسی با وجود amh  =0.14 بار دار شده یا  باید ivf کنه؟

خدایا من نی نی سالم میخوام  ************ خدایا دل هیچ مادری رو نشکن ازت خواهش میکنم.

زیر نیم رو میگن اهدایی بگیره 

چند سالت هست ؟ و چند بار ازمایش ذخیره دادی ؟؟؟؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
زیر نیم رو میگن اهدایی بگیره  چند سالت هست ؟ و چند بار ازمایش ذخیره دادی ؟؟؟؟

36 سالمه و 1 بار آز دادم

خدایا من نی نی سالم میخوام  ************ خدایا دل هیچ مادری رو نشکن ازت خواهش میکنم.
36 سالمه و 1 بار آز دادم

فک کنم بهت بگن اهدایی 

زیر یکو واسه ای وی اف قبول نمی کنن معمولن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
فک کنم بهت بگن اهدایی  زیر یکو واسه ای وی اف قبول نمی کنن معمولن

بنظرتون امکان اشتباه تو آزمایش هست؟

بنظرتون امکان اشتباه تو آزمایش هست؟

اره ممکن هست 

کجا معتبره تو تهران من شهرستان انجام دادم

ازمایشگاه  دانش و مرکزی 

گلم بی خیال دوتا عددددد برو تاپیک آندومتریوز و بارداری دستوراتی که برای بارداری نوشتم بخونید و انجام بدید. خیلیا ماه اول و دوم جواب گرفتن و نهایتش شش ماهه است. بهت قول میدم باردار میشی. برای توضیح علمی هم بگم که از دست دادن فعالیت تخمدان بخاطر سرد شدن و در واقع یخ زدن هست دستوراتش خیلی ساده است بخون سوالی بود بپرسید. باردارهم میشید فقط برای ادای دینتون بعدازبارداری هم اینجا اعلام کنید هم تاحدتوان خانوما و آگاه کنید

36 سالمه و 1 بار آز دادم

حتما دستور رو بخونید تو تاپیک آندومتریوز و بارداری اون دستور برای کل زنان باید انجام بشه. آی وی آف و هرچی داروی شیمیایی بریزید دور. من بهتون قول میدم با چنتا رعایت کوتاه و دستورات ساده باردارشدید و سلامت سلامت شید

حتما دستور رو بخونید تو تاپیک آندومتریوز و بارداری اون دستور برای کل زنان باید انجام بشه. آی وی آف و ...

ممنونم

قول میدم که اطلاع بدم

2706