2733
2734
عنوان

خواهرای گلم من چیکار کنم 😭😢

149 بازدید | 14 پست

کیک میپزم روش کتمل پخته میشه زیرش خمیره تو استیل درست کردم تو تستر خمیر سد کاسه آبم گذاشتم زیرش چیکار کنم تروخدا بجز تستر چیز دیگه ای ندارم 

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگاه کن دخترای من فقط ۱۰ سالشونه تو آون توستر چه کیکی پختن حتا نزاشتن آون گرم بشه

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
اردش زیاد میشه حتما زیرش هم شعله پخش کن بزاراگه توکیک پز میپزی

نهه تو تو تستر المنتی دارم فقطچیکار کنم 

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣
2738
نگاه کن دخترای من فقط ۱۰ سالشونه تو آون توستر چه کیکی پختن حتا نزاشتن آون گرم بشه

خب عزیزم بگو چیکار کنم زیرش نگیره ؟ جنس ظرفتون چیه 

المنت بالاش رو هم روشن میکنی؟ فقط پایین روشن کن

هر دو اول روش ک کریسپی شد بالا رو خاموش می کنم 

اردش رو اندازه بریز بعدشم درجه حرارتش رو روی 150بزار

مرسی گلم 😘

خب عزیزم بگو چیکار کنم زیرش نگیره ؟ جنس ظرفتون چیه 

دخترام تو یه قابلمه سرامیکی کوچیک ریخته بودن مایع کیک رو طبقه ی وسط فر درجه ۱۸۰

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2706