2737
2734
عنوان

اومدم خونه مامانم شهرستان ولیییی

1343 بازدید | 59 پست

خوش نمیگذره اومدم اینجا نه واسه قهر واسه اینکه نمیتونستم دیگه ببینمش اخه منو خیلی زد قرار شد ببرمش دکتر ...باهم حرف میزنیم اونم همش احساس شرمندگی داره دلم واسش میسوزه...شرایط قهر ندارم نگین باش قهر کن...اومدم اینجا مامانم میگه ما سرماخورده ایم ی هفته دیگه میومدی بهتر بود...دیروز شوهرم واسم غذا خرید تو راه بخورم نصفش موند اوردم گذاشتم یخچال ناهار مامانم درست نکرد گف غذا ک داری شامم ک داری واس خاهرمم سوپ درست کرد...از وقتی اومدم همش تواتاقم میگه بیرون نیاین هوا سرده !!!گوشی دست میگیرم خاهرم ازم میگیره میگه بده بازی کنم حوصلم خیلی سررفته مادرمم حرفی نداره بزنه...خونش خیلی کثیفه داره اتاقو من تمیزکردم اونم داره اشپزخونه تمیز میکنه دلم میخاد برگردم خونه خودم...۴روز دیگه برگردم نظرتون چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه مامان بی خیالی 

خدا به راه بیارش

نا سلامتی مهمون خونشون هستی یه غذا نمی زاره برات

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

ی عمر تو همون خونه زندگی کردی ....پس صبر کن تا شوهرت حسابی تنبیه بشه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2738

نمیدونم چی بگم والا ببرش دکتر همه راه ها امتحان کن اگه خدایی نکرده ب جایی نرسید بخاطر راحت بودن نمون اونجا همش کتک بخوری /راستی اصلا چرا کتک میزنه مگه سر ب سرش میزاری 

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2706