2737
2734
اره میرم یه چربی میزنم اگه نخوابید فوقش یه سال درد صورت لاغر تحمل میکنمذتا پول در بیارم ژل بزنم  ...

چربی ۱۳ میلیون نیست عزیزم زیر ۵ میلیونه .واینکه اگه شاغلی ادیت میشی چون خیلی کبودی و ورم داره ژل هم قیمتش متفاوته از ۳۵۰ دیدم تا دو میلیون 

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪

عزیزم من هم صورتم کشیده و لاغره ..دوسال پیش 4 سی سی کلا ژل تزریق کردم ...البته فقط گونه نه کلا صورتم رو پر کرد جاهای مورد نیاز خوب شده بودم کافی هم بود الانم گونه هام مونده اما بقیه جاهام رفته ....مبخوام پلاسما ژل یا بیو فیلر یکین اینا ببینم چطوریاست انجام بدم هم هزینش خیلی کمتره هم میگن خوبه و من که فقط واسه گونه نمبخوام میگن خوبه.شمام تحقیق کن شاید پسندیدی

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هر چی لاغرتر میشم بیشتر از خودم خوشم میاد صورت لاغر خیلی شیک تره فقط اگه پوستت افتادس لیفت کن .من ...

منظورتون لبفت با نخه یا چیز دیگه؟؟؟من با نخ رو دیدم خیلی نامتقارن میشه من که نپسندیدم

عزیزم من هم صورتم کشیده و لاغره ..دوسال پیش 4 سی سی کلا ژل تزریق کردم ...البته فقط گونه نه کلا صورتم ...

این پلاسما و..رو اصلا نشنیدم راجبش بهم بیشتر میگی و اینکه کدوم دکترا انجام میدم دوسال پیش چه مارک ژلی زدی که گونت هنوز مونده ؟ دکترتون کی بود ،چهار سی سی هر طرف یا جمعا چهار سی سی ؟ 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2731
این پلاسما و..رو اصلا نشنیدم راجبش بهم بیشتر میگی و اینکه کدوم دکترا انجام میدم دوسال پیش چه مارک ژل ...

عزیرم من همدان هستم .اسم ژلش رو نمیدونم اما 10 سی سی داست .من و خواهرم با هم ازس استفاده کردیم .من واسه کل صورتم 4 سی سی زدم .صورتمم لاغر بود ولی بدمدل نبودا ...بیشتر نخواستم چون ضرافت صورتم رو ازبین میبرد.دکتر پوست تو کلبنیک تخصصی انجام داد.بیو فیلر هم همون دکتر انجام میده.به نظرم اکثر دکتر پوستا انجام میدن

نمیدونم من از اون 600ها میترسم بزنم نمیدونم چرا 

ببین ژل های نرم هست و سفت .....من هردو نوعش رو زدم زیاد واسم فرق نداشت ولی میگن ماندگاری سفت بیشتره و گرونتر هم هست....ژلهایی که مثلا 1 سی سی یا 2 سی سی هستن رو گرونتر میفروشن علتش رو نمیدونم.مثلا الان 10 سیسی رو 4 قیمت کردم 2 سب سی رو 1600 ...مارک هم نمیدونم چون قصد خرید نداشتم یادم نمونده

2738