2737
2734
فقط لکه. اونم دو روز طی این دو روز باید مثلا یکی یا دوتا لک ببینی سقط فرق میکنه ‌ کلا لکه بینی ...

ببین من اصلاً نمیدونم باردار بودم یا نه... 

اقدام داشتم

الان پنج شیش روز مونده به پریودم خونریزی دارم. 

لخته نیست، شبیه پریود نیست... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من اصلاً نمیدونم باردار بودم یا نه...  اقدام داشتم الان پنج شیش روز مونده به پریودم خونر ...

خوب برو دکتر خدایی نکرده باردار خارج از رحم نباشی حتما برو ‌ 

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 
2731
کی برم؟ الان یا فردا؟ بیمارستان برم یا مطب شخصی؟  اصلاً تجربه ندارم خواهر

فردا برو پیش یه ماما یا متخصص زنان اگه همونجا دستگاه داشته باشه ک نگاه میکنه سونوی شکمی ک بارداری یا نه یا هم میگ بیبی چک بزن.‌نداری الان خونه ؟بزن بعدش برو دکتر ک خرج اضافی نشه

فردا برو پیش یه ماما یا متخصص زنان اگه همونجا دستگاه داشته باشه ک نگاه میکنه سونوی شکمی ک بارداری یا ...

ببی چک از داروخونه میگیرم الان، بنظرت تو این شرایط خونریزی جواب درست نشون میده؟ 

ببخشید باید ادرار اول صبح باشه؟ 

ببی چک از داروخونه میگیرم الان، بنظرت تو این شرایط خونریزی جواب درست نشون میده؟  ببخشید باید ا ...

نه ربطی نداره. اگه باردار باشی و خون ریزی باشه جوابش مثبته ضرر ک نداره حالا برو پیس ماما هم برو حتما ‌ 

2738
نه ربطی نداره. اگه باردار باشی و خون ریزی باشه جوابش مثبته ضرر ک نداره حالا برو پیس ماما هم برو حتما ...

ممنون عزیزم 

برام دعا کن

دو شب پیش فشار عصبی زیادی بهم اومد طوری که رفتم بیمارستان و آرام‌بخش زدم.... 

بنظرت مشکل از اون موقع نیست؟