2733
2734

هم دانشگاهیم بود.بهم خیانت کرد.بماند که چه زجرایی نکشیدم...

حالا من موندم تنها و اون با دختره خوشه.حتما همه میگن مشکل از من بوده که اینجوری شد..حالم خیلی بده...من تنها موندم چون واقعا میخوام تنها باشم.یکی بود قبلا دو روز باهاش چت کردم اشنا شیم خوشم نیومد ردش کردم.که از قضا اونم رفیق دوست پسرم از اب دراومد.یکی از دوستام بهم معرفیش کرده بود...احتمالا بره به دوست پسرم بگه...

خیلی دلم گرفته...همه حتما بهم میخندن تو دلشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوست بودین دیگه الان زن وشوهرپای تعهدشون نمیمونن دوست که سهله

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

اوه بابا دوس پسر کیلو چند! بعدا به این ناراحتیت میخندی ولش کن سرت سلامت عزیزاتو داری کافیه اون کیه اخه

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2738

بیخیال عزیزم اصلا آدم حسابش نکن که بخوای بهش فکر کنی

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

دوستان خاهش میکنم نفری یه صلوات مهمونم کنین .امشب با عششقم یه تصمیم فوالعاده بگیریم بچهه ها توروخدا برام خیر و شادی بخاین محتاج دعاتونم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

یه کم زمان بگذره حالت بهتر میشه و کلا دیگه واست مهم نیست اینم بدون خیانت تو ذاتشه و کلا نمیتونه کسی رو واقعی دوست داشته باشه

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

چند سالته که انقدر تو نخ حرف مردمی؟ 

منم با یکی از پسرهای دانشگاه دوست بودم کات کردم

اون رفت با یه دختر دیگه

همش برام قیافه میگرفتن

من تنها بودم

چندماه بعد یکی از استادها ازم خواستگاری کرد کل دانشکده سوختن

الان بهش فکر میکنم میگم اینجوری هم نمیشد و تنها میموندم اهمیتی نداشت باز

واسه خودت زندگی کن اینایی که الان همکلاسیتن چندسال دیگه اصلا نمیبینی

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2706