2726
عنوان

دور سر نوزاد

58 بازدید | 6 پست

بچم سه ماه و ده روزشه  بدو تولد دور سرش ۳۴بود دو هفته پیش به زور ۳۸الانم ۳۸  دیروز سونو از مغزش کردم گفت طببعیه   یه سری ازمایشم دادم جوابش فلا نیومده دکتر گفت حداقل باید ۴۰باشه دارم از نگرانی میمیرم

دور سر دختر منم کم بود ولی دکتر کفت چون همه چیزش نرماله مشکلی نداره الان هفت  ماهشه دور سرش فکر کنم ۴۱ یا ۴۲ هست موقع تولد ۳۵ بود 

دور سر ارثی هم میتونه باشه حالا یا خودتون یا همسرتون سرتون کوچیک باشه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دور سر دختر منم کم بود ولی دکتر کفت چون همه چیزش نرماله مشکلی نداره الان هفت  ماهشه دور سرش فکر ...

دور سر من و همسرم  معمولیه  , شما یادتون میاد دخترت سه ماهش بود چند بود دور سرش من خیلی نگرانم

2728
دور سر من و همسرم  معمولیه  , شما یادتون میاد دخترت سه ماهش بود چند بود دور سرش من خیلی نگ ...

سه ماهگی باید ۴۱ بود ولی ۳۹ بود یا ۳۹ و نیم دقیق یادم نیست ولی دکترش گفت واکنشاش و هوشیاریش خوبه مشکلی نداره

تو‌سه ماه اول ماهی دو سانت باید رشد کنه یعنی پایان سه ماهگی شش سانت ولی دور سر دخترم فقط چهارسانت رشد کرده بود ولی دکترش میگفت طبیعیه