2726
عنوان

زردی طولانی نوزاد 😫😩

183 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها پسرم وقتی ۱۰ روزش بود زردیش ۷ بود الان ۴۰ روزشه هر کی می بینه می گه صورتش زرده دکتر براش قرص فنوباربیتال داده که می ترسم بهش بدم می گند پیش فعالی می آره خیلی نگرانم چه کار کنم

دست خدا بالاتر از همه دست هاست

ببین در طول روز چندین بار باشیر گاو بشچرش بد شیرو دور تریز باز باهمون بشورش خخخخ میگن تاثیر داره

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه منم خیلی زردیش بد بود آخرش با دارو گیاهی که به بدنش مالیدم خوب شدوگرنه هرروز دستم به بیمارستان بند بود اگه میخوای بدونی زردیش چنده ببر ازمایشگاه با دستگاه برات بگیرن وهی از بچه بنده خدا خون نگیرن

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  

وای عزیزم اصلا حجامت اینا نکنیاااااا مگه عهد بوقه اسم قرص بزن تو نت تحقیق کن دربارش بعدم دکتر داده اگ. ی درصد ضرر داشت نمی‌داد شابد اگ بهش ندی ضرر ندادنش بیشتر از دادنش باشه خواهشا با جون بچتون بازی نکنین اینجا همه تجربی میگن اما دکتر نیستن ک زردی خطرناکه گلم حتما دارو هاشو استفاده کن اصلا هم داروهای گیاهی استفاده نکن زیر شیش ماه خطر داره استفاده کردم ک میگماااا پسرمو بردمس دکتر گفت چون زودتر از شیش بهش چیزی بغیر از شیر دادی رو هاش تحریک شده تا شیش ماهگی گفت حتی آبم بهش ندم خواهشااااااااااااا ب حرف دکتر گوش بدین

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

وقتی آر اچ گروه خونی مادر و نوزاد مخالف هم باشن زردی نوزاد طولانی میشه..هم من هم خواهرم تجربشو داشتیم تا دوماه و نیم زردی بچه هامون ادامه داشت...فقط شیر خشک و ترنجبین و بارهنگ جواب میده...شیرخشت نوزاد رو بی حال و سِرمیکنه

عزیزم بچه من زردیش پامزده بود از این دستگاها که تو مراکز پرستاری کرایه میدن بزار بعد نهایتا دو سه شب کامل رفع میشه بعدشم زردی زیر ده که خطرناک نیست همین کارو لکن ترنجویلم بده خوب خوب میشه

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔
وای عزیزم اصلا حجامت اینا نکنیاااااا مگه عهد بوقه اسم قرص بزن تو نت تحقیق کن دربارش بعدم دکتر داده ا ...

من خود دکتر متخصص نوزاد شیر خشت پیشنهاد داد،و گفت صورتشو با ترنجبین یا کاسنی بشوری🙄

زردیش از سیزده شد هفت سریع.

من خود دکتر متخصص نوزاد شیر خشت پیشنهاد داد،و گفت صورتشو با ترنجبین یا کاسنی بشوری🙄 زردیش از سیزده ...

پسر من اصلا زردی نداشت خداروشکر اما پیش متخصص بردم گفت گیاهان دارویی ب شدت برای معده و روده بچه ضرر داره تحریکشون میکنه من برا حساسیت پسرم بردم

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️