2733
2734

با یه  آدم فضول و حسود که پشت سر همه حرف میزنه و چیزهایی رو به دروغ به بقیه نسبت میده و فوق العاده شکمو و دله هم باشه و مدام چشمش دنبال اینکه سر از زندگی همه در بیاره و داشته های بقیه رو میشمره و مجبور باشین حداقل هشت ساعت در شبانه روز تحملش کنین چه رفتاری میکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچنین امکان برخورد مستقیم با این شخص وجود نداره چون فوق العاده مغلطه گر هستند و سریع گریه میکنند و همچنین ازلحاظ سلسله مراتب اداری یک درجه بالاتر ازمن هستند

2731
با یه  آدم فضول و حسود که پشت سر همه حرف میزنه و چیزهایی رو به دروغ به بقیه نسبت میده و فوق الع ...

مجبور نیستی به حرفاش گوش کنی😐خودتو سرگرم کن یا نسبت به حرفاش بی اعتنا باش که دیگه نیاد پیشت از کسی حرف بزنه...سوالی ازت پرسید اطلاعاتی نده از زندگیت...در کل به روش نخند و رو بهش نده..خودش میفهمه و ازت فاصله میگیره😊

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
2738
مجبور نیستی به حرفاش گوش کنی😐خودتو سرگرم کن یا نسبت به حرفاش بی اعتنا باش که دیگه نیاد پیشت از کسی ...

پیشش حرفی نمیزنم‌.ولی اگه تلفنم زنگ بخوره گوش میده چی میگم اگه بلند شم برم حواب بدم که نخوام این بفهمه با نگاهش تعقیبم میکنه

مجبور نیستی به حرفاش گوش کنی😐خودتو سرگرم کن یا نسبت به حرفاش بی اعتنا باش که دیگه نیاد پیشت از کسی ...

من کلا ادمی نیستم که از مسائل شخصیم پیش هیشکی حرف بزنم کلا به حفظ حریم شخصی معتقدم و اگه شخصی هم پیشم داره با تلفن حرف میزنه به هیچ عنوان دقت نمیکنم چی میگه ولی واقعا طرز برخورد این شخصی که موضوع صحبتمه ازاردهنده هست

پیشش حرفی نمیزنم‌.ولی اگه تلفنم زنگ بخوره گوش میده چی میگم اگه بلند شم برم حواب بدم که نخوام این بفه ...

وااااااااای عجب آدمیه  عیب نداره تو پاشو برو یه طرف دیگه بزار با نگاهش تعقیبت کنه...مهم اینه که نمیفهمه چی میگی😂میمونه توی خماری😏بعدشم من اصلا نمیتونم همچین آدمیو تحمل کنم و صددرصد اخم میکنم و خیلی سنگین رفتار میکنم و بهش میگم سرت توی کار خودت باشه😏😏😏😏

وااااااااای عجب آدمیه   عیب نداره تو پاشو برو یه طرف دیگه بزار با نگاهش تعقیبت کنه...مهم اینه ...

اخم میکنم سنگین هم رفتار میکنم ولی نمیتونم بگم سرت تو کار خودت باشه.ببینیند بخدا من دغدغه های بزرگتر از این دارم ولی رفتار این ادم به قدری داره اذیتم میکنه که مستاصل شدم 

من کلا ادمی نیستم که از مسائل شخصیم پیش هیشکی حرف بزنم کلا به حفظ حریم شخصی معتقدم و اگه شخصی هم پیش ...

خیلیم آزاردهنده س🖐🖐🖐🖐 به شوخی و خنده بهش تیکه بنداز ...

چقدر بی شخصیت و نفهمه اه اه  

باورتون میشه اگه برم برای خودم یه چای بریزم ولی برای ایشون نریزم مثل ماتم زده ها لیوان دستم رو نگاه میکنه و سریع بلند میشه با حالت عصبانیت و ناراحتی برای خودش میرره چای میریزه

2706