2733
2734

دور معقدش دون دون قرمز زده زینک اکساید و فیروز وکالاندولا و وازلین فایده نداشت 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

میگن روغن جامد خوبه

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بضی بچها ب پماد و دسمال مرطوب حساسیت دارن....ی مدت بچتو با پنبه بهداشتی و اب تمیز کن و پودر بچه بزن براش....بچه خاهرشوهرم گرون ترین پمادارو براش گرفتن نشد ک نشد تاپودر بچه بهش ساخت قبلش همش بیچاره میسوخت.الان بزرگترضده گاهی دیدم پماد ایروکس میزنه مامانش واسش

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

پسرمن وازلین ساج استفاده کردم خوب شد حتما زیاد دسشویی میکنه ک پاهاش میسوزه الان پسرم دوروزه پی پی نکرده کلا سوختگی پاش ازبین رفته تا مدفوع میکنه سریع تمیزش کن سعی کن بیشتر پاهاشو بشوری ب جای استفاده از دستمال مرطوب

2738
پسرمن وازلین ساج استفاده کردم خوب شد حتما زیاد دسشویی میکنه ک پاهاش میسوزه الان پسرم دوروزه پی پی نک ...

از پسرمن کنار مقعدش طوری سوخته بود خون میومد شیر خشکم نمیدادم بهش

پسرمن وازلین ساج استفاده کردم خوب شد حتما زیاد دسشویی میکنه ک پاهاش میسوزه الان پسرم دوروزه پی پی نک ...

من دخترم همیشه باید دسشویی رو روی دستمال کاغذی انجام بده و پاهاشو نگه دارم و اصلا کثیف نشده از سه ماهگی به بعد الان ده ماهشه برا همین اصلا نسوخته،ولی روزی دوبار زینک اکساید براش میزنم

دنیام دخترم

هیدروکورتیزن رو حتماااا امتحان کن

🌹👑خدای بی نظیرمن💛💚💜💙🧡❤💕غزل امام زمان(عج)....دلم هوای تو کرده،هوای آمدنت صدای پای تو آید،صدای آمدنت بهار با تو بیاید به خانه ی دل ماسری به خانه ما زن،صفای آمدنت هنوز مانده به یادم که مادرم میخواندزمان کودکی ام قصه های آمدنت حساب کردم و دیدم که با حساب خودم تمام عمر نشستم به پای آمدنت چقدر وعده ی وصل تو را به دل بدهم چقدر جمعه بخوانم دعای آمدنت نیامدی و دل من شکست ای مولاچه نذرها که نکردم برای آمدنت....🌹🌹🌹🍃@haj_rezaebrahimi