2737
2734
عنوان

این روزا خیلی واسم زجر اوره

200 بازدید | 7 پست

تو مرحله جدایی هستیم اونم تو عقد مجبوریم وایستیم چون تا خرداد که کلا از این شهر بریم 6 روزه دعوا شده و تصمیم به جدایی نفس کشیدن واسم سخته

خدایا شکرت

دوستان خاهش میکنم نفری یه صلوات مهمونم کنین .امشب با عششقم یه تصمیم فوالعاده بگیریم بچهه ها توروخدا برام خیر و شادی بخاین محتاج دعاتونم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
دوستان خاهش میکنم نفری یه صلوات مهمونم کنین .امشب با عششقم یه تصمیم فوالعاده بگیریم بچهه ها توروخدا ...

تصمیمت رو به منم میگی؟☺صلوات فرستادم

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تصمیمت رو به منم میگی؟☺صلوات فرستادم

درباره ی رابطم با عشقم دعا کن ازش جدا نشم نسبت بهش جنون دارم .دارم دق میکنم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2731
درباره ی رابطم با عشقم دعا کن ازش جدا نشم نسبت بهش جنون دارم .دارم دق میکنم

اخی ای وای چرا چی شده فک کردم میخواین قرار عروسی بزارین😢گلم 1021بار یا ودود و 11بار مزمل بخون 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
اخی ای وای چرا چی شده فک کردم میخواین قرار عروسی بزارین😢گلم 1021بار یا ودود و 11بار مزمل بخون 

دعا کن ک امشب بزاریم برام دعا کن 

2738