2733
2734
عنوان

شماره دختر تو کیف شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3604 بازدید | 142 پست
الان تو همه زندگیا این چیزا ی دور هستش تنها راهش اینه زن باید فضای خونه رو گرم کنه هرچقد سرد بشین از ...

میدونم چی میگی فداتشم ولی شوهر من خیلی ذاتش خرابه خیلیییییی چن دفعه مچشو گرفتم ایندفعه رفتارمو عوض کردم خودش میگفت خدامنو خیلی دوس داره ک همچین زنی بهم داده ولی چه فایده همش چرته وحرفاشو برا خرکردنم میزنه وگرنه کثافت کاریشم زیرزیرکی میکنه بابا

بخدا مطمئن نیستم.شوهرم ۳۵ سالشه

ببین قشنگم.اول مطمئن شو.شماره دختره رو بده به یه دوستی یا هنسایه ای بزنگه بهش بگه میخوایم بیام خواستگاری وضعیتتون چجوری یه ۴تادوروع سرهم کن اززیر زبوتش بفهم.یا روزا بخواب شباخودتو بزن بخواب زیر چشمی مراقبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گذشتش چطور بوده؟پسری ک از همبستر شدن با بزغاله هم نمیگذره معلومه چی از آب در میاد گذشته آدما هیچ وق ...

اره اوایلم ازاین کارا میکرده خب همه وقتی مجردن دوس دختر دارن دلیل نیس ک وقتی ازدواجم کرد همون کاراشو بکنه،خدالعنت کنه اون دخترو ک صددفعه بهش هشدار دادم خودشم شوهر داره ولی اینقد ک لجنه بیخیال نمیشه البته شوهر من مرض خیانت داره اون ن بایکی دیگه میلاسه 

گذشتش چطور بوده؟پسری ک از همبستر شدن با بزغاله هم نمیگذره معلومه چی از آب در میاد گذشته آدما هیچ وق ...

ادمها 

همش درحال تغییرند 

ممکنه این تغییر خوب باشه 

میتونه بد باشه 

پس کسی رو با گذشتش مقایسه نکن 

شاید الان بهتر شده باشه 

شایدم بدتر 

مگه نشنیدی میگن 

هفتاد سال عبادت یک شب به باد میره 

یا مگه قضیه حر رو نشنیدی که روز اخر از سپاه دشمن اومد تو سپاه امام حسین

2731
ترس دارم.ترس از اینکه داره فقط تفریح میکنه و من با گفتن حقیقت پرروش کنم رومون تو روهم باز بشه وگرنه ...

تفریح میکنه یا خیانت؟؟؟خدا لعنتشون کنه ولی من جای تو بودم حتما هکش میکردم مطمئن ک شدم ترکش میکردم تا به گوه خوردن بیفته

چه حرکتی؟؟؟.محبت که زیاد بهم میکنه

نمیخواستم بترسونمت.ولی مثل همون که میگن ما مشکل داریمو داریم جدامیشیمو این حرفا بعد وابسته بشه نشه جمعش کنه.یا دختره جیب شوهرتو که خق تووبچته روخالی کنع

الان باهاشه

شوهر منم ی مدت ک من میفهمم برا اینکه منو خرکنه ی مدت کات میکنه باز ک ابا از اسیاب میوفته شروع میکنه باز روز از نو روزی ازنو،الانشم هزارتا کثافت کاری کرده ک من تازه دیشب ی نمونه دیدم با یه دختره ک قبلا مچشو گرفته بودم ۶دیقه ۷دیقه حرف زده 

2738
میدونم چی میگی فداتشم ولی شوهر من خیلی ذاتش خرابه خیلیییییی چن دفعه مچشو گرفتم ایندفعه رفتارمو عوض ک ...

اره بعضی مردا ذاتشون نجسه دست خودشون نیس همینطور زنا میدونن طرف زن وبچه داره باز دست از سر مرد برنمیدارن

چرا مردای متاهل میرن از یکی دیگه خوششون میاد؟ مردا حواسشون به خانومشون نیس و اون و نمیبینن که چقدر زحمت میکشه براش؟ نمیبینن که بچه داری میکنع؟ نمیبینن که مریض شدنی مواظب شوهر و بچه اس؟ نمیبینن که حتی حالش خوب نباشه خاطر همسر لباس زیبا میپوشه ارایش میکنه عطر میزنه؟ نمیبینن که از صبح منتظر میمونه که همسرش از سر کار بیاد و یه کم محبت ببینه از شوهر؟ 

به جاش مردا میرن بیرون و یه خانوم به ظاهر با کلاس و لبخند به لب و یه عشوه خرکی تو رفتارش میبینن شل میشن؟ اخه مرد ناحسابی تو اگه زنتم مجرد بود همون جور ناز و دلربا بود که ؟ چون متاهل شد کلی وقتش برا تو و بچه هات میره. مردای لعنتی حواسشون و ۶ دانگ بدن به زناشون و اونا رو زیبا ببینن هیچ وقت هوس هیچ کسی رو جز همسرشون نخواهند کرد

. کاش حرفم به گوش تموم مردا میرسید....

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
یعنی نظرت اینه خانمها هم اینطوری باشن به شوهرشون وانتخابشون اعتمادکنن واصلا تو کار شوهرشون جست وجو ...

خانم گیریم گشتی گیریم تا میتونی پاییدیش گیریم تعقیبش کردی آخرش ک چی؟آیا جز اینکه روحت زخم دار میشه؟جز اینکه تمام زنانگیت میسوزه؟شک مثل ریگ روی یخ میمونه تمام برف رو آب میکنه،اصل بر برائت است و اعتماد؛همه آدم ها زیبنده و شایسته اعتماد هستن ومبری از گناه 

وقتی خطایی صورت نگرفته چرا باید خودت رو عذاب بدی

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
اره بعضی مردا ذاتشون نجسه دست خودشون نیس همینطور زنا میدونن طرف زن وبچه داره باز دست از سر مرد برنمی ...

روز پامیشم شب میخابم نفرین میکنم جفتشونو ایشالا اب خوش از گلوش پایین نزه زنیکه کثافت لجن 

ادمها  همش درحال تغییرند  ممکنه این تغییر خوب باشه  میتونه بد باشه  پس کسی ر ...

همه جا درست ولی تو انتخاب همسر

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
2706