1676
1605
عنوان

بحث با خواهر شوهر+عکس

175561 بازدید | 1204 پست

اقا بحثم شد انقد عصبی ام بودم غلط  غلوط نوشتم بعضی جاهارو دیروز  نه پری روز فرش شستیم مال مادر شوهرم اینارو حالا بارون کثیف کرده توقع داشتن دوباره برم بشورم   البته تا شب نشده کل فامیل میفهمن  من چی گفتم بهش ولی خدایی حق داشتم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

وای😂😂😂بوس بوس

🌈رَ‌بِّ لاتَذَرْنی فَرْداََ وَ أَنْتَ خَیرُالْوارِثینَ👪بهاربازم بیا عشقوبیارش بده هر👶نی نی👶رودست مامانش😢جان مادر نمیای؟بیا ک عید۹۹رو باتو جشن بگیریم😢بیاک دنیاموب پات بریزم😢
1665

افرین عالی گفتی

چقدر پرروعه

دوستان کاربر قدیمی ام حرفای بد بد زدم ترکیدم😑💖   _شاهین،شاه من؟❤🙃+جانم دلی،دلنازم؟❤_به نظرت بچمون چشماش چه رنگی میشه؟قهوه ای مثل من؟یا طوسی مثل تو؟❤🙃+ترکیب من و تو عزیزم،رنگ گوهی😐والا مگه ترکیب طوسی و قهوه ای چیزی جز گوهی میشه؟😂😐***عاشق شدم کاش ندونه~دستدلم رو نخونه~اگه بدونه میدونم~دیگه با من نمیمونه***دیوونه،اگه بری دیگه دلخوشی برام نمیمونه~این و بدون که دوسِت دارم من دیوونه~هیچکسی قَدرت و مث من نمیدونه***من با تو هستم و با تو این دنیارو عشقه❤😍sh💍               تراااامپ ،پرچم کشورت،شورت ماست😎                    آی لاو یو درخواست دوستی😂😜تتلیتی اصیل🤞🏿👨🏻‍🎤واسه من وطن مرد من فقط صفر و صدم حد وسطم مرد/=🥀

عروس کوشونه

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
1651