2737
2734
عنوان

جهزیه عروس

547 بازدید | 94 پست

اینا لوازم برقی هایی هست که تو لیستم نوشتم چیزی رو از قلم ننداختم؟

آبمیوه گیری. آب مرکبات گیری. غذاساز. سرخ کن

هواپز.آرام پز. پلو پز.میوه خشک کن.سبزی خردکن.آب سرد کن. توستر. مایکروفر. چرخ گوشت . همزن . پتو شور. ساندویچ ساز. تخم مرغ پز . گوشت کوب برقی. کیک پز . قهوه ساز. چای ساز. جارو برقی .جارو شارژی. بخار شوی. اتو . پنکه . کولر.چرخ خیاطی. ماشین ظرفشویی؟ 

بازم هست؟

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همشو دارم چرتن😂

تو این ۱سال و نیم فقط از آب میوه گیری و از همزنم استفاده کردم 

فقط پتوشور ندارم  

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738

یه آون توستر بگیر نه کیک پز میخوای نه توستر جدا  نه مایکروفر

پلوپز و اینا رو هم چندکاره بگیر.من پلوپز چندکاره گرفتم هم هواپز هم زودپز هم پلو پزه

پتو شور دیگه چرا 

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین؟!خدا مامان های مهربونتون رو حفظ کنه
آب سرد کن  تخم مرغ پز  زیادیه.  پتو شور چیه؟

اره یه چیزای گنده ای هیت مثل لباس شوره مخصوص پتو و  روفرشیه

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

مخلوط کن و آسیاب

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706