2726

من كار رنگ اينا واردم كلاس هاشم هزينه بالايي داره البته چون واردم نمخوام برم  قبلا رفتم فقط ميخوام  تجربي قوي شم و متد جديد بدونم چيه .. 

همه ميگن اول دستيار رنگ كار شو بعد فوت فن بلد شدي  بشي رنگ كار درامدت خوب ميشه ؟؟!  

hair coloris ~ hair keratin 

برای حکاکی روی سنگهای مختلف مثل مرمر و گرانیت میتونید از دستگاه cnc سنگ استفاده کنید. این دستگاه برای حکاکی روی چوب هم حتی مناسبه. اما دستگاه های cnc کاربردهای مختلفی  دارن که یکی از این کاربردها برشکاری روی فلزات هم هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره پول زياد ميگيرن من علاقه دارم به كار رنگ اينا 

من ترسیدم برم چون کار ریسکیه ممکنه تونطوری که مشتری میهاد نتونی دربیازی

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
من ترسیدم برم چون کار ریسکیه ممکنه تونطوری که مشتری میهاد نتونی دربیازی

اخه من ديدم خيلي رنگ كار داريم واسه همين بهم گفتن دستيار شو 

اخه من ديدم خيلي رنگ كار داريم واسه همين بهم گفتن دستيار شو 

نظر منو میخای برو کوتاهی تخصصی پول بیشتر تری داره و کارتم راحت تره

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
نظر منو میخای برو کوتاهی تخصصی پول بیشتر تری داره و کارتم راحت تره

كوتاهي خيلي بدم مياد 😁 

مژه هم ثبت نام كردم اونم همين ميگن يه مدتي رو بورسه بد از مد ميافته  تازه دوستم مژه كار ارتروز گردن گرفته اينقدر سرش پايين بوده الكي پول دادم واسه كلاس مژه 

اين رنگ كارا پس چطور كارشون خوبه ؟ 

كوتاهي خيلي بدم مياد 😁  مژه هم ثبت نام كردم اونم همين ميگن يه مدتي رو بورسه بد از مد ميافته & ...

رنگ فقط تجربست و اموزش حرفه ای ولی تجربه مهم تره میرن ترکیه اموزش میبینن کلی دوره امورزشی میرن پشتکار میخاد و علاقه 

رنگ فقط تجربست و اموزش حرفه ای ولی تجربه مهم تره میرن ترکیه اموزش میبینن کلی دوره امورزشی میرن پشتکا ...

من شوهرم ماهيانه بهم ميده يه پوليم تو بانك دارم سود ميگيرم  اما بيكارم تو خونه واسه همين گفتم برم خودمم علاقه دارم 

2706