2726
عنوان

مرکز مام چه طور دکتر نصر

10842 بازدید | 38 پست

کسی میدونه دیگه کجا هستن دکتر نصر

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر نصر. مشکل ناباروری داری؟

اره مریض عارفیم  میخاستم ببینم  چجوری  نصر  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
خیلی شلوقه و خیلی سخت نوبت میده. مریضاش هم دو دسته ان . یا خیلی راضی. یا خیلی ناراضی

مرکز مام زود وقت میده  دوستم گرفته

مرکز خوبی نیست اگه خواستی میگم جرا شنیدم دکتر نصر هم همش تخمک اهدایی نظرشه کلا اگه نتیجه نگیری میگن ...

چطور  چندسالته مگه

چطور  چندسالته مگه

۳۶سال من همه دختر خاله هام پیش طاهری که موسس وصاحب ساختمون مام هست نیرفتم وزابمان میکردن وراضی بودن منم تز عشت سالپیشمطبس تو توانیر میرفتم چکاپ  تا اینکت انسال فروردین اقدام مردم نشدم اردیبهشتبا لمپول هاش سی جی وسع روز رابطه باردار سدم که گفت کیسه ابترشد نمیکنه سقط باید بکنی مه تیر باپرزش سقط کردم یه ماه استراحت وشهریپر باز گفت میتونی باردار شی شدم وباز همون داستان وابان سقط کردم مرداد از اسپرم داد همسرم مورفولوژی دو بود ولی به حای اینکه بفرسته مارو دکتری چیزی کفت سیگار میکشی یا نه ازین چرتو پرتا منم گفتم دکترت دیگه میدونه فقط من تیروپیدم تو بارداری اولم ۲/۳بود بدون بررسی کفت حالا یه روز در میون هم نصف لووتیروکسین بخور  بار دوم که سقط مردم کفت خالا ایندفعه هم با اسپرین اامتحان میکنیم مگه من موشازمایشگاهیم هیچ سونویی هم که درست خسابی نمیداد دستت لااقل به کس دیگه نشونبدی بعد رفتپ صارم پنج ملیون ازمایش لاهوتی ع و ض ی نوشت برام بعد گذاشت از صارم تشریف برد مام که مال همین خانومه ،من رفتم مام پیش لاهوتی گفت این ازمایش ها حزو پروتوکول بیمارستان صارم بود که من براد نوشتم من قبولشون ندارم برو همینطوری حامله شو سقطم شد شد،بعدم میگه سقطات به خاطر سنته ،بعدم میگه اگه حامله همنشدی شش ماهدیگه بیا اشغال مکه من مسخرتم  شش ماه دیگه که سنو بیشتر میره بالا حالا موندم با پنج ملیون خرج وزمان المی گذاشتن واسه این دکتر نماها

۳۶سال من همه دختر خاله هام پیش طاهری که موسس وصاحب ساختمون مام هست نیرفتم وزابمان میکردن وراضی بودن ...

عجبببب    لبین  من واسه  همین    دودلم عارفی ول کنم دیگه چون متخصص سقط مکررر...   ولی اخلاق   نداره 

عجبببب    لبین  من واسه  همین    دودلم عارفی ول کنم دیگه چون متخصص سقط ...

اتفاقا منم دو ماه تو نوبتش بودم ۲۳دی بهم وقت داد ولی شنیدم تم همسرو نمیزاره بره تو چه فایده هم اخلاق زیاد جالبی نداره البته طاهری هم جالب نبود تازه منو میشناخت اینطوری بود الانم یه طوری شده میدن کارو دست ماماها ،بابا من اگه بخوام برم پیش ماما که پول ویزیت متخصص نمیدم تو بشینی اون بقل ماما حرف بزنه لاهوتی که یه صندلی بقل میز اصلی ماما کذاشته بود انگار حرات نداشت حرف بزنه واقعا متاسفم واسه جامعمون

عجبببب    لبین  من واسه  همین    دودلم عارفی ول کنم دیگه چون متخصص سقط ...

منم دو دلم نمیدونم کجا برم رفتم پبش یه دکتر معمولی بهم گفت شما حتما باید بری متخصص پریناتولوژی  کار ما نیست،پس بنابر این هر دکتری هم نمیتونیم بریم صارم داره ولی با این ما. که لاهوتی مرد دیگه به صارم اعتماد ندارم نمیدونم شایدم الکی بدبین سدم واز لنفوسیت تراپی رو کسی بیرون قبول نداره،حالا یه دکتر به اسم صالح دارم میرم نمیدون اونم چطوره همه باردارن اونجا به جز من البته بارداری های مشکل دارو می یان پیشش اون گفت لنفوسیت تراپی رو قبول ندارم رو بعضی ها جواب میده رو بعضی ها هم نه اما هپارینو میدم ومشکل از هنسرتم هست که باید درمان بشه که ماشالا اورولوژ خوبم نیافتم یکی میگه واریکوسل گرید یک داره یکی میگه دو پاره عمل شه اخه دو رو عمل میکنن؟حالا روز دهم منو سونو کرد گفت رحم به این شیکی ندیدم اماتخمدونات pcoهست والا هیچ سونو گرافی ختی صارم هم بهم نگفته بود تخمدونامو البته داداش طاهری بدون اینکه چیزی بگه اخرین بار کفت گلوکوفاژ بخور من نخوردم رفتم صارم مه اونم تینطوری😔🤔🤔🤔

ببین  منم  دیگه شوهرم  مشکل داره   سقط میکنم  .. نصرم  که اصلا به ایمنی معتقد نیست  ولی الان از یکی پرسیدم گفت  بهت میگه  بری  پیش دکتر ایمونولوژی   که اونم سخته  ادم بره پیش دوتا دکتر ..   رزاقی  عالیهههههههههاها   اصلا یه چیز میگم  میسنوی   همه کارارو خودش میکنه  ماماش  زیاد حرف نمیزنه  .. پروندمو با یه دقتی میخوند من ندیدم مثلشو  ..    ولی تابستون میره  البته بچه ها میگن ..  من  میخام دوباره برم پیشش   بگم   با رفتنتون جنینامون چی میشن  ..خیلی دوست دارم باهاش ادمه بدم سقط مکررم هست  مثل عارفی ولی   زمین تا اسمون  با عارفی فرق داره

الان دوستم  با اقصی   میکرو کرد   خودشم کارمند اونجا بود همه  جنیناش نابود شدن  که به انتقالم نرسید .. الان اومده  نصر   شوهرش دی اف ای  مشکل داشت  عینه شوهر من بعدم اینکه  نصر به دی اف   ای معتقد نیست  دیگه  میدونی که؟ ولی به نصر گفت  نصرم گفت برو پیش  دکتر مردان   بگو اومد پاین من برات میکرو کنم  با اینکه خودش معتقد نبود  ولی  واسه  حرف ارزش قایل شد رستادش  اونجا  ..باور میکنی از ۱۱ تا ۱۰ تاش جنین شد .. گلی  فقط خدا باید بخاد  ...  

2706