2733
2734
عنوان

فقط خانمهایی که شاغلن بیاین

118 بازدید | 14 پست

من با یه نفر کار میکنم خیلی اذیت میکنه. از نظر مرتبه شغلی اون بالاتره و سابقه هم دو سال داره. من تازه وارد این شرکت شدم. خیلی اذیتم میکنه. خسته شدم. همش دستور میده. ازم کار زیاد میخواد. و سر مثلا جابه جا شدن یک پوشه یا باز موندن در کمد و چیزهای کوچک ایراد میگیره. با یه خانم دیگه هم دعوا دارن. همش دنبال دعواست. و وقتی کاری که میگه را میکنم خیلی لبخند میزنه. 

به نظرتون چطور برخورد کنم ارزش داره بمونم؟ یا بیام بیرون. 

اهميت نده فقط 

و جوري برخورد كن انگار ن ميبينيش نه ميشنوي صداشو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول هرکاری یه سختیایی داره هرجابری یه آدم نچسب وپرمدعاهست

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

نه عزیزم تحمل کن حتما بذار سابقه کارت بیشتر شه تا راحت تر بعدا شغلتو عوض کنی شایدم ترفیع بگیری و راحت بتونی جوابشو بدی

هر جا بری اولش همینه

دقت کن هرکاری که حساسه رو انجام ندی تا طرف نشی باهاش انا تسلیمم نشو

اون همینو میخواد

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

عزیزم شروع هرکاری سختی و دردسرهای خودش داره.تحمل کن کم کم درست میشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

با این روحیه نمیتونی کار کنیا

یکم دقتت رو ببر بالا و تحملت هم زیاد کن

بیام بیرون چیه

فکر میکنی کار ریخته!؟ 

من یه رییس داشتم اخلاقش مث ابر بهار  بود

یه سال ازم بزرگتر بود 

دوماه طول کشید قلقش دستم اومد ولی تو اون دوماه دهن منو صاف کرد انقد بداخلاقی کرد 

البته حقوقم عالی بود 

روزی که خواستم دربیام چشماش پر شده بود😂

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

کلا سر کار رفتن همینه ، هر جا بری یه بالادستی هست که بهت زور بگه یا ازت ایراد بگیره.

پس رو خودت کار کن ، یه دوره هایی هست به اسم روابط شغلی یا روبط عمومی محیط کار یا الزامات محیط کار و .....

میتونی کتاباشو بگیری بخونی .

یا چند جلسه مشاوره بری .

احترامش رو حفظ کن چون‌مقام مافوق تو هست .

کلا سر کار رفتن همینه ، هر جا بری یه بالادستی هست که بهت زور بگه یا ازت ایراد بگیره. پس رو خودت کار ...

خب هر آدمی شخصیت داره. شخصیت ادمو خرد میکنه. یه نفر دیگه هم هست باهاش بد برخورد میکنه

2706