2733
2734
عنوان

فکر نکنم ازدواج توی تقدیرم باشه...

806 بازدید | 56 پست

ماه دیگه دارم میرم توی 28 اما هنوز مجردم

تا حالا با پسری هم دوست نبودم

مامانمم شده دشمن خونی ام چون دو سال پیش پسره دوستش اومد خواستگاریم و من از پسره خیلی بدم اومد و گفتم نه.مامانمم از اون موقع بهم سرکوفت می زنه و سرزنشم می کنه

حالا هفته دیگه هم می خوان واسم خواستگار راه بدن اما اونم کارش شهر دیگه است هر چی میگم من نمی تونم دور از شماها و توی غریبی زندگی کنم مامانم میگه دیگه سنت رفته بالا و همش هم عیب میذاری روی این یکی هم دنبال عیبی

اصن درکم نمی کنن

از یه طرف فشار تنهایی 

از طرفی سرکوفت های خانواده 

و تحمیل کردن ازدواج اجباری با یکی از فامیلا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عزیزم مبادا به خاطر فشار ازدواج کنی اونوقت اینجا تاپیک میزنی که میتونم طلاق بگیرم!اینکارو نکن هنوز وقت داری تا ۳۲

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2738

عزیزم تو این کانال عضو شو و باور هاتو طبق تمرین هاش از ابتدای کانال تغییر بده 

100درصد ازدواج میکنی

تل

@tamrinejazb98

گروهش @Arameshemahz77 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2706