2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هردو باهم

من اول حق طلاق گرفتم ک تو پروسه طلاق یوخ بازی در نیاره نیاد 

هم طلاقم توافقی بود 

مهریمم بخشیدم 

وکیل گرفتم 

کلاس مشاوره ام حتی یدونم نرفتم 

یه ماهه جدا شدم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
وکیل گرفتی یعنی؟منم وکالت نامه تام طلاق دارم.یعنی باید از جانب شوهرت یه وکیل بگیری تو دادگاه؟چیزایی ...

بله عزیزم باید از طرف شوهرت وکیل بگیری...اما یادت باشه هر چقدر وکیل اصرار کرد تو همه مهریه رو نبخش..چون باید ی مقدار رو ببخشی بگو مثلا دوتا سکه یا هر چیزی البته اگر در ازای مهریه حق طلاق نگرفتی

بچه داری

کارمندی

بله عزیزم باید از طرف شوهرت وکیل بگیری...اما یادت باشه هر چقدر وکیل اصرار کرد تو همه مهریه رو نبخش.. ...

آره بچه دارم.آرایشگرم قصد طلاقم ندارم ولی وکالت نامه طلاقو سر ی جریانی گرفتم با تمام حق و حقوقم حق مسکنم گرفتم.حالا ی سوال مگ واسه گرفتن طلاق باید مهرو ببخشی؟وقتیکه وکالت با حقو حقوق داری مرسی ج میدی

آره بچه دارم.آرایشگرم قصد طلاقم ندارم ولی وکالت نامه طلاقو سر ی جریانی گرفتم با تمام حق و حقوقم حق م ...

بله باید بخشید البته ی مقدار کم رو اما وکیل مثلا می خواد حقوقش حلال باشه اصرار می کنه و می ترسونه...هر چقدر اصرار کرد قبول نکن .. بعد پول وکیل رو کامل اول نده بگو مثلا این ۲۰۰ بقیه بعد طلاق وگرنه سرخود کار می کنه ...‌البته بگم گاهی هم قاضی خودش میگه باید نصفشو یا بیشترش رو ببخشی که اون به شانست بستگی داره..

حضانت بچه رو گرفتی

بله باید بخشید البته ی مقدار کم رو اما وکیل مثلا می خواد حقوقش حلال باشه اصرار می کنه و می ترسونه... ...

نه عزیزم حضانت بچرو خودم نخاستم بگیرم.چقدر ب وکیل دادی واسه طلاقت؟مهریتو گرفتی؟چجوریه نحوه پرداخت مهریه توسط مرد؟مقلا من 230سکه مهرمه چقدشو باید ببخشم؟

نه عزیزم حضانت بچرو خودم نخاستم بگیرم.چقدر ب وکیل دادی واسه طلاقت؟مهریتو گرفتی؟چجوریه نحوه پرداخت مه ...

من گفتم سال ۹۷ بود واقعا یادم نمیاد تو اینترنت از این گروه های وکلا بودن چندتا خانم اما کارشون خوب بود صبح قبل من اونجا بودن...بهم گفتن برای اینکه راحت تر طلاق بگیری می بریمت دادگاه دیگه دوراز خونه بود رجایی با هنر نمیدونم سمت شرق بود تو ثنا آدرسم رو عوض کردن گفتن قاضیای اونجا سخت نمی گیرن واقعانم نگرفتن چون ی روزه کارم تمام شد...

بخشیدن مهریه بایدی نیست اگر وکیل بکه هر چندتا ۵ تا ۱۰ تا فقط باید اسم بخشیدن توش باشه اما اگر قاضی بگه بایده دیگه حرفی نمیشه زد

برای مهریه حکم جلب گرفتم..الان تشریف ندارن بیان در خدمتشون هستم ..خخخخ

2706