2737
2734
عنوان

اضافه وزن در بارداری

294 بازدید | 49 پست

چند کیلو اضافه کردین؟ 

چیکار کنم دیگه کمتر اضافه کنم؟ 

۲۸ هفته و ۳ روزم ۱۵ کیلواضافه کردم 

اصلا هم از اول بارداری تاالان بستنی،نوشابه،دلستر فست فود ،غذای بیرون و چیزای قندی نخوردم 

پرخوری هم نمیکنم اما هی داره میره بالا

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ژنتیکیه دیگه بعضیا ایتجورین غصه نخور شیردهی ادمو اب میکنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غذاتو وعده های کوچیک بخور من 26هفته 7کیلو اضاف کردم برنج زیاد نخور

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2738

من ۲۶ هفتمه ۵ کیلو زیاد کردم، دلیل اینکه زیاد کردی اینه که فکر میکنی دو نفری و مثل قبل بارداریتم فعالیت نداری، تو مواقعی که ضعف میکنی طرف نون و بیسکوییت نری جاش برگه ی زردالو انجیر خشک شده و گردو بخور، دکتر من اصلا برنجو فقط هفته ای یه بار بهم اجازه داده بخورم، تو رژیمم کلسیم و پروتئین زیاده تا کربوهیدرات

نون جو یا سنگکک بخور جای نونای دیگه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
تا ۲۸ هفتگی ۷کیلو اضافه کرده بودم الان ۳۲ام تازه رفتم دکتر ۵کیلو یه دفه اضافه کرده بودم😣😣

آره هرکاری آدم کنه باز یهو اضافه میشه 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706