2410
2553
عنوان

من چیکار کنم با اینا 😐

91 بازدید | 5 پست

۲۱ سالمه

باااسن و ران و پهلوهام

پر از ترکاااای سفیده از دوران بلوغ حدود ۱۵ سالگی ترک خورد و دیگه هم نرفت 

خیلی ظاهر بدی داره  چیکارش باید کرد؟

هیجی همینجوری میمونه 

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خیلی زشت و بی ریخته که

خب دکتر پوست نرفتی؟

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2456
رفتم گفت باید لیزر کنی اگرم بکنی تازه ۴۰ درصدش از بین میره کلیم ممکنه اضافه شه تو هر مقطع زندگیت به ...

میگم که راهی نداره دوست منم چن تا تو پهلوهاش داره ولی نتونسته کاریش بکنه