2733
2734

تاریخ زایمان من میشه ۲۵ مرداد ۹۹ 😊🤗😊

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از پایان پنج ماهگی میدن الان وارد شش میشه میتونی بدی 

پسر من الان چهار ماه و چند روزشه میخوام پنج که شروع شد بهش بدم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2738
ایشالا ب سلامتی زایمان کنی پسرگلتو

جنسیتش هنوز مشخص نیست ...قربون شما عزیزم❤

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
پسر من پایان ۵ ماهگیشه

خیلی از دکترها میگن صبر کنی پایان ۶ شروع کنی ولی خیلی های دیگه میگن فرنی رو میتونی شروع کنی . منو خواهرم فرنی رو شروع مردیم هیچ مشکلی هم پیش نیومد بعد ۶ که تموم شد سوپ رو شروع کردیم و کم کم انواع سوپ 

دقیق بعد واکسن ۶ ماهگی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

من دخترم ۵ ماه و نیمشه و دکتر گفت از بعد واکسن ۴ ماهگی شروع کنم چون رفلاکس داره الانم همه چی بهش میدم میخوره غذا رو بیشتر از شیر دوس داره 

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2706