2703
2553
عنوان

قمردرعقرب

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 36 پست
ازوقتی شنیدم دلشوره گرفتم نگرانم ننیدونم ب نامردم بگم عوض میکته یا ن نمیگن خرافاتیم ای کاش نم شینیدم ...

عريزم اولا چرا استرس گرفتي . وا خب صدقه برا همين چيزاست در ثاني اينا خرافات نيست ولي بددل هم نباش. نشد عوض كني و شوهرت خيليي مذهبي نيست خودت صدقه بده به نيت اين كار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عريزم اولا چرا استرس گرفتي . وا خب صدقه برا همين چيزاست در ثاني اينا خرافات نيست ولي بددل هم نباش. ن ...

اتفاقا شوهرم بشدت مذهبی قرار بود روز مرد عقد کنیم حالا صیغه ایم بعد مامانش گفت ۲۶بهکن ک ولات فک کنم حضرت زهرا روز زن قبلشم ولنتاین عقد کنیم

2720
2714

والا اومدم بهت بگم صدقه بده گفتم بزار تو گوگل سرچ کنم محکمتر بهت بگم مهم نیست

ماشاله انقدر چیزای عجیب خوندم ترسیدم

به نظرم با مامانت مشورت کن

اگه دوس داری عوضش کنی خانوادت بگن مثلا فلان تاریخ عروسیه کسیه چه میدونم یه چیز اینجوری تاریخو عوض کنید

تاریخاش کی هست برای این ماه؟ منم اینچیزارو میشنوم بهم میریزم میترسم رعایت میکنم😑 من بودم تغییر میدادم . البته با دعوا اینکارو نکن دوستانه صحبت کن تاریخ رو عوض کنی

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706