2726

تا ۱۵۰۰۰۰۰ بیشتر نمیخوام هزینه کنم . واینکه برا سلامتی مضر نباشه هم خیییلی برام مهمه . منظورم اشعه ای که داره هست . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ماکروفرمو سال پیش تابستون بین ۲.۵ تا ۳.۵ گرفتم یادم نیست دقیقا 

ازش راضیم 

فکر نکنم تا یک و نیم بتونی پیدا کنی قیمتا فضاییه

چایی سازی ک خریده بودم ۷۰۰ شده ۲ تومن

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2728

قیمتاش که خیلی متفاوته

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اگر سلامتی مهمه واست یکم بیشتر هزینه کن سولاردم بخر 

ولی بین این دو نورد اون تستر بهتره تا ماکرو چون ماکرو اشعه داره 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

من از کارایی اون تستر چیزی نمیدونم

ولی خودم سولار دارم

واسه همه چی استفاده میکنم. از خشک کردن میوه تا پخت کیک و پیتزا و مرغ و ....

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اگه ثابت شده بود اشعه اش ضرر داره که جمع میکردن تا حالا

کل دنیا داره استفادت میکنه

با اشعه گرم میکنه

نمیمونه توش که ما بخوریم که اخه

فقط وقتی خرابه و درش بسته نمیشه نباید استفاده کرد

2706