2733
2739
عنوان

مهاجرت در ایران !

167 بازدید | 10 پست

سلام دوستان.
من و همسرم و خانواده هامون تهران زندگی میکردیم. ولی الان کمتر از 5 ساله که به کرج اومدیم و بچه دار شدیم. دخترمون 3 سالشه. همسرم طراح گرافیکه ولی هنوز تهران کار میکنه. خودم هم مدرس زبان کنکور هستم.
حالا دوست داریم به شهر دیگه ای بریم.
انتخاب من کیش یا رامسره اما نمیدونم اوضاع کار چطوره؟
کسی تجربه یا نظری داره؟

آنکه بی گفته کند حال مرا درک کجاست ؟

کیش گرمه که 😢

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

کیش گرمههههههههههههه

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برین همدان...دنیاییه واسه خودش

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728

خب ی سر برو خودت یه هفته دو هفته ای برید با شوهرت ی پرس و جوکن. دختر عمه م واس کیش ک میخواستبره منصرف شد.گفت دیگهمث سابق نیس

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
به نظرم هر شهر مزایا و معایب خودشو داره اول ببینید کار اونجا هست یا نه بعد نقل مکان کنید . اول از کا ...

آره دقیقا مهمترینش کاره. وگرنه آدم با بقیه چیزا خودشو وفق میده   

آنکه بی گفته کند حال مرا درک کجاست ؟

اگه میتونید رشت برید زندگی لاکچری اونجاست

من که شوهرم راضی نمیشه دور بشیم

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍