2726
عنوان

افسردگی مرد بعد از سقط

324 بازدید | 17 پست

دوستان، من بدون برنامه ریزی باردار شدم، همه چی خوب بود تا هفته 16 دهانه رحمم باز شد،بچه رو از دست دادیم متاسفانه، الان همسرم جوری رفتار میکنه انگار دیگه بچه نمیخواد،حال منو تو اون حالت تو بیمارستان دیده، دیگه دوست نداره فکر بچه باشیم، حتی من فکر میکنم از رابطه داشتن هم استرس میگیره... از یه طرف منم میترسم یک سال از زمان سقط بگذره و به سختی باردار شم، چیکار کنم حالش بهتر شه؟ 

آرام باش... هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد، ما رفته ایم و اکنون 1498 است.. 
برعکس شده به جایی که اون بهت دلداری بده تو باید آرومش کنی؟

ارومم میکنه، به خاطر من هست که نمیخواد بچه داشته باشه...خیلی استرس داره، نمیدونم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این امضای غم‌انگیزززز چیه گذاشتیییی بدتر روحیتوخرااااب کنه اخه ماچه گلی ب سرمامان بابامون زدیم ؟مامانم الان چربیو فشاروناراحتی قلبی گرفته من نمیدونم چ گوهی بخورم حالش خوووب شه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2728

احساس اونو از زبان خودت بگو.

مثلا بگو من خیلی بچه دوست دارم.مثه تو.حالم بعد از اون سقط خیلی بد شد اما میخام همه تلاشمو بکنم حالمو بهتر کنم.میخام دوباره اقدام کنم

شوهره من که با این حرفا خیلی تحت تاثیر قرار میگیره.چون مردا نمیتونن حرف دلشون رو بزنن.

این امضای غم‌انگیزززز چیه گذاشتیییی بدتر روحیتوخرااااب کنه اخه ماچه گلی ب سرمامان بابامون زدیم ؟ماما ...

عزیز دلم، میدونم چی میگی... منم نسبت به مادرم همینطوری ام، ولی دلم به حال کوچولوم که حواَسم بهش نبود خیلی تنگ شده و ناراحتم

عزیزم خدا بزرگه

منم فروردین بچه ۱۸ هفتمو ب همین دلیل از دست دادمو افسرده شدم

۴ ماه بعد اقدام کردم و بلافاصله باردار شدم

ابان بدنتون آماده ترم هس واسه بارداری

الان ۲۲ هفته باردارم الحمدلله

سرکلاژ شدم و استراحت مطلقم

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
عزیز دلم، میدونم چی میگی... منم نسبت به مادرم همینطوری ام، ولی دلم به حال کوچولوم که حواَسم بهش نبود ...

فدااای دلت گلی جونم دلم روووشنه همین اردیبهشت نینی باردارمیشی صحیحوساللللمو میادبغلت اگ این نشد من اسممو میزنم صفدر

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
احساس اونو از زبان خودت بگو. مثلا بگو من خیلی بچه دوست دارم.مثه تو.حالم بعد از اون سقط خیلی بد شد ا ...

بهش گفتم، گفته بذار برای بعدا... فقط من نگرانیم اینه صبر کنم یک سال دیگه، اگه مثل خیلی ها دیگه بارذار نشم، چی؟چقدر بارداری تو این زمونه سخته ای خدا... نمیفهمی باید چیکار کنی

بهش گفتم، گفته بذار برای بعدا... فقط من نگرانیم اینه صبر کنم یک سال دیگه، اگه مثل خیلی ها دیگه بارذا ...

چند وقته از سقطط میگذره؟؟

زیاد تکرار نکن براش.بذار دوماهی بگذره بعد توی یک فرصت مناسب بگو

فدااای دلت گلی جونم دلم روووشنه همین اردیبهشت نینی باردارمیشی صحیحوساللللمو میادبغلت اگ این نشد من ا ...

جان دلم... مممنونم،الهی اگه صلاح خدا باشه، خیلی ممننونم از این انرژی قشنگت، الهی عاقبت بخیر بشی جان دلم

عزیزم خدا بزرگه منم فروردین بچه ۱۸ هفتمو ب همین دلیل از دست دادمو افسرده شدم ۴ ماه بعد اقدام کردم ...

عزیزم میشه باهات در ارتباط باشم؟ دوستیمو قبول میکنی؟ سوالی داشتم میتونم ازت بپرسم؟ 

چند وقته از سقطط میگذره؟؟ زیاد تکرار نکن براش.بذار دوماهی بگذره بعد توی یک فرصت مناسب بگو

1 ماه، خودمم به این نتیجه رسیدم، ولیکن داره برنامه ریزی های کاری و. درسی میکنه، اونوقت باید بریم شهر دیگه، منم شهر دیگه تنهام نمیتونم باردار شم، ترخدا برام دعا کنین صلاح خدا باشه بتونم مادر و پدر  یه بچه سالم و صالح باشیم

1 ماه، خودمم به این نتیجه رسیدم، ولیکن داره برنامه ریزی های کاری و. درسی میکنه، اونوقت باید بریم شهر ...

همینجوریشم شما باید حداقل سه تا شش ماه به خودت استراحت بدی تا شرایط بدنی برگرده.عجله نکن عزیزم.

جان دلم... مممنونم،الهی اگه صلاح خدا باشه، خیلی ممننونم از این انرژی قشنگت، الهی عاقبت بخیر بشی جان ...

وای فدات بشم‌من کاری نکردم ک واست حناس جونیمممم.همچنین مامان خانومی گلم‌‌من حسام حرررررف نداره بمرگ بابام تااومدم تاپیکت یهوبه دلم افتاد خدا واست یه بهترینشو کنارگذاشته😍😍😍منتظرمعجزش باش غافلگیر ک شدی توتاپیکت تگم کن

2706